La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1506 Culés

konto usunięte

3

I bardzo piękna wiadomość pozbycie się tego defensywnego napastnika, szkoda tylko że teraz a nie w lipcu. Jednak to wypożyczenie Saula otworzyło drogę Griezzmanowi do Atletico. Czego wy się spodziewaliście w tym okienku, że topowi gracze będą walić drzwiami i oknami? To nie FM albo Fifa że wpisujesz kody i pieniądze z nieba lecą, Bartomeu wraz z piłkarzami wydrenował budżet, nadszedł covidek i jest jak jest. Laporta pierwsze co robi to uzdrawia finanse i bardzo dobrze, bo bez tego to możemy skończyć jak Deportivo albo Rangersi i wtedy dopiero będziecie płakać, że Barcelona gra po hiszpańskich wioskach. De Jong to wymysł Koemana, który go chciał może ma na niego jakiś pomysł, nie wiem jaki ale może jakiś ma.

Śmieszne też w tej sytuacji jest to, że mocno z nas szydzą internetowi fani realu, że upadek Barcy. A kogo oni w tym okienku kupili? Alabe i "wielki" francuski talent. Aaaa zapomniałem jeszcze do ostatniej minuty siedzieli z ręką w majtkach wypatrując ulicznego mordercy z Paryża - juz numer mu dawali i prezentację umawiali. Już są pewni, że do nich trafi - zobaczymy czy jak dostanie 60 mln za sezon + tą legendarną premię za podpis czy dalej będzie chciał iść do Realu.

Zaoszczędziliśmy pieniądze nie wydając na siłę na jakiś Brajtłajtów czy inny szrot, pozbyliśmy się Griezzmana (pieniądze + pensja), w przyszłym okienku dalej trzeba pozbywać się szrotu Umtiti, Lenglet, Pjanić, Brajtłajt itp. i po sezonie ruszamy z ofensywą transferową po piłkarzy wzmacniającyh poziom Barcy

0

@against_modern_football tyle że Real mimo długów walczy o Mbappe a nie ściąga szrot który ma problem ze strzeleniem 10 bramek w sezonie pozbawiając nas 90% bramek z tamtego sezonu .

konto usunięte

0

@ShawnC No walczył i co z tego ma? Kompletnie nic, tyle że pokazali że złożyli ofertę doskonale wiedząc, że PSG i tak nie przyjmie żadnych pieniędzy jak w przypadku Neymara czy Verattiego. Też mogliśmy złożyć ofertę na 200 mln za Mbappe i co i nic?

1

@against_modern_football i to że Mbappe przejdzie za darmo do Realu w lato .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?