La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1504 Culés

7

Griezmann kompletnie nie pasował do Barcy i obojętnie jaki zawodnik da więcej w ataku niż Francuz . To nie był ani Napastnik ani skrzydłowy ani pomocnik . A płacz jest niesamowity... DeJong ? Okej słabo to brzmi, ale nie oszukujmy się, on ma zapchać dziurę w składzie na jakiś czas, chyba nikt nie myśli że będzie on podstawowym zawodnikiem ? Albo że Barca go wykupi ?

0

@kaamil1910 Brejt czeka, zobaczymy te 20 bramek i 13 asyst.

0

@tbas Jesteś głównym płaczkiem tej strony, nie rozumiesz że musimy obniżyć place żebysny mogli wydać więcej pieniędzy na transfery niż to marne 10 % ?

0

@kaamil1910 No to obniżmy na Cou, Dembele, Umtiti, Pjanic. Jesli to nazywasz płaczem a nie bycie realistą to twoje zdanie. Jak nasze dzieci w składzie dostaną wpierdziel z RM, BM, jak nie wyjdziemy z grupy LM i stracimy jeszcze bardziej finansowo, zobacze z chęcia twoją ocene sytuacji, w tym stylu.

0

@kaamil1910 zobaczymy czy ten ktokolwiek strzeli 20bramek i da 10 asyst

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?