La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1066 Culés

0

ANSU FATI

z dychą no i zajebiście:) nikt inny tylko on powinien ją nosić, już nie mogę się doczekać powrotu naszej gwiazdy

to trzeba kupic kilka koszulek w najblizszym czasie - Fati, depay, de jong, pedri:) i wspomóc klub

0

@lucca87 wspomagasz nike bo my nie mamy zadnych dodatkowych %

0

@lucca87 To sobie zamówią pizze na bogatosci do biur następnym razem:D

0

@amanter
nie mamy % od koszulek?

0

@lucca87 To jednak kolejne pokłady presji nakładanej na młodego, od którego juz niemal wszyscy (co widać nawet po Twoim wpisie ;) ) oczekują nie wiadomo jak wiele.
Oby ta decyzja nie przedobrzyła sprawy.

0

@Bobo25
Fato gra genialnie jak na swój wiek wiec ciężko od niego nie oczekiwać dobrej gry, sorki ale koszulki większych legend jak xavi czy iniesta były już przywdziewane

0

@lucca87 Większych niż Messi? No jednak moim zdaniem nie. To była epoka Messiego i do tego to ta mityczna w pewnych kręgach 10tka.

0

@Bobo25
no większych, bo Messi na końcu okazał się jednak najemnikiem, a Xavi i Iniesta pokazali miłosc do klubu do końca

0

@lucca87 Wszyscy odeszli dla kasy... Róznica moim zdaniem taka że Messi jeszcze miał ambicje by rywalizować na najwyższym poziomie i walczyć o największe trofea.

0

@Bobo25
no sorry ale w tym momencie kłamiesz, xavi i iniesta odeszli i powiedzieli otwarcie że dlatego że czuli się już za słabi aby grać dla Barcy i odeszli poza Europę bo nie mogli by grać i rywalizować z Barceloną

to bardzo dużo różnica, a Messi jak to Messi już rok temu chciał odejść już w 2012 czy 2013 chciał odjeść, to zwykły najemnik i tyle

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?