- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1055 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1055 Culés
4
Kimi Raikkonen kończy karierę
Najprawdopodobniej jego następca będzie Valteri Bottas, choć nadal wierzę w fotel dla Roberta. Podobno Giovinazzi również może odejść, a Alfa wcale nie ma konieczności wyboru kierowcy z akademii Ferrari. Nadzieja umiera ostatnia. Wierzę w Orlen i Roberta
0
@VegetaPolska raczej nie ma szans na powrót Roberta, do Alfy na iść bottas plus de vries czy jakoś tak w każdym razie młody z f2
0
@Xxxbarca4ever Bottas jest bardzo możliwy ale z tym de vriesem to taka plota ze UJ. W życiu koncern Ferrari się nie zgodzi na człowieka mercedesa. Nie możliwe wedlug mnie. Dlatego mam nadzieję na duet Bottas Robert. Wierzę w fotel dla Roberta. Miał już nie wracać do f1 a wrócił. Ja w to wierzę
0
@VegetaPolska ciężko może być, według mnie alfa postawi jako 2 kierowcę kogoś młodego bo trzymanie Roberta i bottasa nie ma dla nich sensu jeśli chodzi o przyszłość ale bardzo chciałbym żeby Robert wrócił
0
@Xxxbarca4ever ale pomyśl co by się na świecie działo gdyby Robert był partnerem Bottasa i by mu dorównywał. Myślę że media z powrotem inaczej by patrzyły na Polaka
0
@VegetaPolska na pewno to też nie byłaby chwala dla bottasa który wg mnie z sezonu na sezon jest coraz słabszy i nie zasługuje już na fotel w mercu
0
@Xxxbarca4ever z jednej strony tak, ale myślę że dla Hamiltona jest idealnym nr 2 i myślę że nie powinni go chyba zmieniać. Zakontraktowanie Russella może zaburzyć równowagę w mercedesie. Zdestabilizować zespół
0
@VegetaPolska to na pewno bo Russel nie będzie takim łagodnym 2 planowym jak bottas, z drugiej strony jak bottas się nie poprawi to mogą mieć problemy żeby wygrać konstruktora