La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1511 Culés

0

Przeczytałem właśnie info od Cadena SER na Tiki-Tace, że mimo pozbycia się kontraktu Leo to i tak wydatki na pensje wzrosły o 50mln. Jako tako jestem ogarnięty w finansach, ale może wypowie się ktoś mądrzejszy ode mnie. Pensja Leo to ok 70mln brutto na sezon, doliczając te 50mln wychodzi, że piłkarze pierwszego zespołu mieli zapisy, że wciągu roku ich łączna pensja wzrośnie o 120mln. Nawet, gdyby 24 zawodników miało zapis o zwiększeniu się pensji to każdy musiałby dostać 5mln więcej w stosunku do poprzedniego sezonu, choć podejrzewam że takich zawodników mogło być max 10. Kwota wtedy sięga do nierealnych 12mln różnicy sezon do sezonu.
Mi to strasznie śmierdzi fejkiem.
Może ktoś się wypowie czego nie wziąłem pod uwagę.

0

@Yoshi94 Depay, Aguero, Garcia to 25 milionów brutto

1

@Yoshi94 co to za wpis w ogóle. Budżet płacowy wzrósł o 50mln (...) obecnie został on obniżony o 145mln :D

0

@Toretto chyba nie ogarniasz tematu. Napisałem o tym skąd wziąłem informację.
@Pressinho ale 25mln to nie 120. Gdzie pozostała stówa?

0

@Yoshi94 ogarniam przeczytałem ten wpis, ale go za cholere nie rozumiem. Jak dla mnie masło maślane, jak mógł on jednocześnie wzrosnąć o 50mln i zmaleć o 145mln ktoś mi wytłumaczy?

0

@Yoshi94 @Toretto Wydaje mi się, że po prostu łączna pensja piłkarzy wzrasta o 50mln, lecz licząc to dopiero po wliczeniu obniżek. W sensie 50mln - 150mln = -100mln. Tylko tak ma to sens, bo przecież nawet wydatki na pensję, spadły ze 105% wszystkich przychodów do bodajże 70%. Generalnie cały news jest napisany bezsensownie i przez to łatwo go nie zrozumieć.

0

@Toretto @Bzyczekk jasno jest napisane, że mimo odejścia Leo (zwolniło się w ten sposób jakieś 70mln na sezon) to i tak ogólnie wydatki na pensję wzrosły o 50mln. Prosta matematyka: x-70=50, czyli x=120 mln.
Może to przez manipulację mediami w przez pewną partie tu u nas, ale mam wrażenie że te info nie jest prawdziwe i ktoś celowo wybiela Laporte (najprawdopodobniej).

0

@Yoshi94 piłkarze podpisywali obniżenie zarobków na czas pandemii, może to z tego. Na jakiś czas był aneks do umowy a teraz przestał obowiązywać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?