La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1582 Culés

34

Lepiej przegrać będąc kibicem Barcelony niz wygrać bedac kibicem Realu.

2

@Rastafarnianin Myślę, że kibic Realu jednak woli wygrać, ale ok.

5

@Rastafarnianin
Pozwolę się z Tobą niezgodzie. La decima to najlepsze co mnie spotkało w moim kibicowaniu Realowi. Ale narracja anty Real musi byc na siłę zachowana :D

0

@AmigoBlancos Oj tam taki żarcik ;)

1

@AmigoBlancos Ale czego Ty oczekujesz? Jesteś na stronie najpiękniejszego klubu na świecie - FC Barcelony, a jej największym przeciwnikiem zawsze był/jest/będzie Real Madryt. Narracja antymadryt obecna będzie zawsze. Tak jest w tego typu rywalizacjach sportowych. Bez spiny. Poprostu kawa na ławę.

0

@Odcinkowy Decima ok , ale jak dla mnie to styl Barcy Pepa, miażdżenie każdego przeciwnika w stylu którym zachwycał sie cały świat to było po prostu piekne i nie zamieniłbym tego nawet na kolejną LM o grze tego zespołu bedą opowiadac naszym dzieciom

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?