La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 627 Culés

2

Jak oceniam okienko? Dobrze.
Nie było fajerwerków, były odejścia legendy i Griezmanna, na plus na pewno Memphis Demir czy Garcia. Laporta zrobił co mógł, nie znamy sytuacji w jakiej jest klub, wiemy tylko że jest ujowa, więc cieszmy się, że w końcu była jakaś rewolucja. Do bardzo dobrego okienka brakowało odejścia Roberto, Umtitiego czy Pjanica, ale ciężko było się w obecnej sytuacji ich pozbyć. Przyjscie De Jonga na zasadzie wypożyczenia też uważam za krok bez ryzyka, chociaż wcześniej krytykowałem ten ruch to za darmo i z dwu milionową pensją jest spoko.

2

@kuz nie ma żadnej rewolucji , na bokach obrony dalej posucha i brak zmienników . W środku pomocy brak jakichkolwiek alternatyw i już z góry można typować obsadę .
W ataku pozbyliśmy się zawodnikow , który gwarantowali udział przy 90 bramkach w sezonie bez jakiegokolwiek sensownego wzmocnienia poza Depayem .
Dramat .

konto usunięte

1

@kuz Kadra wyglada dramatycznie. Brak jakości z przodu. Brak jakości w na bokach obrony oraz brak jakości w bramce. Ławka żenująca z takimi herbatnikami jak Nazario, Umtiti, czy Luuk De Jong. Dramatycznie to wszustko wyglada.

0

@ShawnC Co do ataku to trzeba liczyć albo się łudzić na to, że Demir, Dembele, Depay i Fati będą zdrowi w formie i coś wniosą, na Filipka nie licze a o Luuku De Jongu, Martinie nie wspomne a no i jeszcze żeby Kunowi dopisało zdrowie ale na to też nie licze.

1

@kuz Kilka plusów Laporty jest. Ale na pewno nie jest tym okienko. Sprzedać młodych za drobne to każdy by potrafił. Odszedł Leo bez zastępstwa. Odszedł Griezmann sprzedany poniżej swojej wartości rynkowej. Odszedł Emerson na którym zrobiliśmy 5mln.

Zakupiliśmy Garcia który był dogadamy już podczas wyborów, Depay za darmo bo to zwabil Koeman . Aguero który chciał grać z Messim.

Nie sprzedalismy największego szrotu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?