- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 827 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 827 Culés
40
Przyznam, że jestem niesamowicie zadowolony z pracy Laporty odkąd dołączył. Szczerze mówiąc, tego się spodziewałem. To jest Pan Prezydent jakiego ten klub potrzebuje.
Niektórzy mają mu za złe, że Leo odszedł. Jednak wybierając przyszłość klubu, a jednego, co prawda nieziemskiego, ale jednak "tylko" gracza, to oczywiście sam bym wybrał klub, bo nic ani nikt nie może być ponad FCB.
Jak mu się uda jeszcze Pjanica gdziekolwiek wypchnąć, to chapeu bas. Wycisnął chyba maxa z tego okna.
Czy mógł zrobić więcej ? Uważam, że nie. Uważam, że i tak zrobił więcej i przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.
Brawo Panie Joanie :)
2
@Matt_i1992 oddał defensywnego napastnika griza la bamba tego nie wybaczy
10
@Matt_i1992 Ci co po prostu wiedzieli że Laporta dobrze robi, nie odzywali się nic tylko czytali głupie komentarze :)
0
@Matt_i1992 No i jak uda mu się cokolwiek na Nim zarobić, to będzie sztos :)
No i został jeszcze Umtiti...
1
@dzefrej234 no tak było właśnie. Najgorzej jest w emocjach komentować, trzeba zawsze czekać :)
4
@michal26 ja uważam że jeśli Sami zejdzie z pensji, to jest w stanie dać znacznie więcej od Lengleta intonjego się powinni pozbyć, bo umiejętnościami Untiti bije Clementa na głowę