- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1694 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
5
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1694 Culés
3
W każdym klubie mierzącym wysoko interes piłkarza jako jednostki nie jest i nie będzie na 1 miejscu. Szkoda mi Emersona jako człowieka, ale decyzja była słuszna. Czasem dobre decyzje ranią. Tak jak PSG nie pierniczyło się z Verratti. To brutalne tak jak naciskanie na obniżenie pensji. Jedno i drugie nie leży w interesie piłkarzy, ale w interesie Klubu owszem, a w większości przynajmniej jesteśmy kibicami klubu.
0
@masq słuszna? Ze wszystkich naszych PO, za Emersona mogliśmy zarobić najmniej ze względu na zainwestowany w niego hajs, ile ostatecznie dostaliśmy, 5mln? Żenada, za Roberto czy Mingueze byśmy dostali więcej.
0
@Transu96 Tak się tego nie liczy nigdy, zainwestowane pieniądze to przeszłość, to już jest strata w gotowce, która będzie tak czy inaczej. Sprzedanie Roberto za taka sama kwotę jak Emersona tylko pobieżnie dawałoby lepszy wynik (bo byś nie miał w pamięci zainwestowanej wcześniej sumy) , ale de facto to dokładnie takie same pieniądze.
0
@Khardan Jaki kontrakt miał Roberto, a jaki Emerson, gdzieś kiedyś czytałem że więcej od MATSA dostaje xD
0
@Transu96 no ale jak Roberto wiadomo czemu nikt nie chciał to co zrobisz? Do tego Desta chce trener. Przez takie myślenie jak z Emersonem "niech tu siedzi, bo ktoś z lat temu wydał na niego y pieniędzy" Griezmann kisił się tutaj 3 lata, a powinien polecieć po roku za stówę.
0
@masq To Roberto nie chciał odchodzić, ten sam przypadek co Puig czy Umtiti
0
@Transu96 no dovra, ale efekt ten sam nie da się go sprzedać xD