La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1358 Culés

3

Czy wedle Was czas szybko leci? Wedle mnie...jednak masakrycznie szybko.

1

@koksik2700 a najlepsze w tym wszystkim jest to, że dzisiaj albo jutro może już nas nie być

4

@koksik2700 Mam wrażenie, że z każdym kolejnym rokiem życia coraz bardziej. Jak jeszcze chodziłem do szkoły, to każdy kolejna klasa zlatywała coraz szybciej ;)

0

@koksik2700 Czas leci tak jak ma lecieć :D Wraz z wiekiem zmienia się subiektywne postrzeganie upływu czasu ;)

5

@koksik2700 W domu szybko, u roboty powoli.

2

@koksik2700 Ja mam wrażenie i pamięć jak bym robił coś wczoraj a tu minął już rok od tego wydarzenia.. Po skończeniu szkoły czas leci jak oszalały.. Dopiero zjechałem na urlop, a tu już zleciało 6 tyg i znowu do szwabni trzeba wracać... Szok

1

@koksik2700 Pisałem maturę w 2008 r., praktycznie rok po maturze poszedłem do pracy i od tamtej pory dla mnie osobiście to czas zapieprza masakrycznie, z tyg na tydzień, co się obejrzę to weekend, następny miesiąc, następny rok... Troszkę mnie to przeraża...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?