La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1644 Culés

0

Ciekawe ile życzyłby sobie taki Ibra, gdyby miał tu teraz grać? Na pewno lepszy niż nasz nowy nabytek. A przy tym miałby sobie coś do udowodnienia. A dla Ibry to by było motywujące. Widzielibyście jeszcze w Barcy Ibrę? Wielka szkoda, że nie jest młodszy i nie trafiłby do nas teraz w takim wieku, jakim był, gdy musieliśmy go pożegnać. Teraz by nam się przydał taki Zlatan w formie i z tą pewnością siebie. Marzenia. A pomysleć, że kiedyś był aż przesyt. :D




0

@koksik2700 wydaje mi się, że dwóch ziomków Depay - jong mogą lepiej współpracować niż duet gwiazdorów Depay - Ibra

0

@dv7wisnia Tak może być, znają się z repki i nie tylko. Pytanie czy temu drugiemu nie zabraknie umiejętności.

1

@koksik2700 Gdy odchodził to nienpaspwal do zespołu. Bardziej przeszkadzał na boisku. Teraz to jest nawet smutne że by na pewno wyglądał lepiej. Bo z starego stylu nie zostało nic. A środek pola nie ma żadnej kontroli nad meczem....

0

@PatrykBarca Czy ja wiem, czy tak nie pasował? Nie dogadał się z Pepem po prostu. Miał dobre statystyki, zresztą polecam filmik wyżej.

Występy: 46
Gole: 22
Asysty:13

0

@PatrykBarca bardziej przeszkadzał XD pewnie tak jak Griezmann , który też miał w dwa sezony udział przy 40 bramkach a Ibra tak jak kolega wyżej wkleił w sezonie udział w 35 bramkach XD

0

@koksik2700 Gorsze do Eto'o , i wlasneinnke dlatego że był słabszym piłkarzem. Tylko mniej pasował i był statyczny.

0

@ShawnC Miał udział. Ale na boisku często wyglądał na ciało obce. Miał gorsze staty od Eto'o np. A że strzelił tochcyba normalne. W tamtej Barcelonie którą w meczu tworzyła 50 okazji to i Paweł Brożek by nastrzelał..:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?