La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1076 Culés

2

Moim zdaniem Luuk de Jong przyda się nam, wiadomo nie jest to jakiś wybitny zawodnik jednak Koeman wie że tiki taka się skończyła, Depay potrafi uderzyć z dystansu, a de Jong potrafi grać głową. Skończy się w końcu granie klepka na 16 metrze i w polu karnym rywali. Nie mamy już takich zawodników jak Xavi i Iniesta ani nie potrafimy zepchac rywala pod własne pole karne i kontrolować mecz od 1 do 90 minuty z posiadaniem 75% i więcej, kadrę jaką mamy każdy wie dlatego trzeba zmienić styl i jeśli granie na rosłego napastnika oraz strzału z dystansu coś dadzą to może uda się coś wygrać w tym sezonie. Jeśli jednak będziemy wierni naszej filozofii to musimy poczekać na kolejną złota erę la masii a to może potrwać...

0

@kielon93 Tyle, że Alba dalej będzie wrzucał nisko na 16 metr do Leo

0

@vangoor masz rację, patrząc jednak na jego wiem mam nadzieję że kilka wrzutek zejdzie mu na pole karne na głowę któregoś z naszych zawodników.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?