La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1813 Culés

0

Iniesta, Xavi,Puyol itp. To ostatnie pokolenie w Barcy. Wychowanków, którzy marzyli o grze w Barcy. Nie tylko że względu na pieniądze? Zgadzacie się? Można mówić o Fatim itp. Jednak nie wiadomo jak z nim będzie za te kilkanaście lat. Patrz, przykład Leo.

1

@koksik2700 co przykład Leo ? Messi chciał zostać.

1

@Messibestplayerintheworld w tym roku. A rok temu płacz. Mimo, że wiadomo było iż prezes się zmieni. Myślisz, że Puyi czy Xavi nie mieli kryzysów w Barcy? A jakoś nie odpuścili.

1

@koksik2700 Puyol skonczyl kariere w Barcelonie ale Iniesta czy Xavi to raczej nie polecieli na wschod podziwiac widoki tylko dla kasy...

2

@lukaszbarca15 bo na Barcę już stwierdzili, że są za słabi.

0

@koksik2700 A Barcelona jest za słaba dla Messiego. Ot cała różnica między najlepszym piłkarzem w historii, a dobrymi piłkarzami.

0

@koksik2700 Tylko ze to nie Messi sie wypiął...

0

@lukaszbarca15 rok temu Leo olał Barcę.

0

@blodziakk Barca dała mu wszystko. Rok temu walnął focha. W tym odszedł.

0

@koksik2700 Barca dala mu wszystko tak jak on Barcelonie.Serio sadzisz ze jakby go nie bylo to mialaby Barca taki zloty okres?watpie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?