- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1540 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
91 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1540 Culés
10
Nudne to F1 jak nie wiem :DD oglądać jak w kółko jeżdżą ziomki i liczyć tylko żeby któryś któregoś rozdupił albo żeby sam się ktoś rozdupił. Emocje jak na grzybach.
5
@kuz W piłce też zdarzają się mecze 0-0 i dwa strzały w 90 min :P
2
@kuz akurat włączyłeś taki wyścig :D
3
@kuz
W ogóle trudno nazwać to sportem, gdzie samochód, zespół i taktyka to 80% sukcesu.
2
@Kielakowy zamień samochód na trenera i masz piłkę nożną :P
3
@tadzik447
Zupełnie nietrafione porównanie.
0
@Kielakowy Jak to nietrafione?
1
@Kielakowy Niby tak, ale trzeba wiedzieć gdzie przyspieszyć a gdzie odpuścić, być mocno skupionym i wytrzymywać presję. Wiesz jak męczące jest utrzymywanie pełnego skupienia i przeciążeń przez godzinę?
Poza tym oni mają szybszy czas reakcji o Ciebie i innych zwykłych Kowalskich. Wiadomo, że dużo od sprzętu zależy bo nie da się nic wygrać z ciągle rozsypującym się bolidzie, ale trening i poświęcenie kierowcy jest także ważne. Nie było jeszcze sytuacji że amator wygrał GP.
1
@tadzik447
Tak to, klub z 2 ligi mając najlepszego trenera na świecie nic nie ugra. Inaczej ma się mając najlepszy samochód na świecie i będąc słabiakiem. W piłce nożnej nawet jak masz dobrych piłkarzy, świetnego trenera to nie zawsze jesteś pewien bycia w czubie.
4
@tadzik447 w piłce liczą się umiejętności :) dobre buty nie wygrają meczu
0
@fcbarcafan19
Jasne, zgadzam się z tym. Ale żeby pokazać prawdziwe umiejętności powinni jeździć w tych samych samochodach.
1
@Kielakowy najlepsi trenerzy trenują najlepszych piłkarzy. Tak samo jak najlepsi kierowcy jeżdżą w najlepszych samochodach. Nie wezmą byle Mietka z ulicy i nie zacznie on seryjnie wygrywać jak Hamilton.