La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1318 Culés

konto usunięte

16

Mam ogromną nadzieję, że jeśli Dest się nie wykuruje do weekendu to na PO zagra Mingueza. Bardzo lubię i kibicuję temu wariatowi. Moim zdaniem jego charakterystyka sprawia, że lepiej pasuje na PO niż ŚO.

1

@masq A ja mam ogromną nadzieję, że Dest się jednak wykuruje. Pomimo tego, że nie spełnia moich oczekiwań to trzymam za niego kciuki, bo piłkarsko wydaje mi się lepszym zawodnikiem od Oscara. Tak samo w przypadku potencjału - większy ma Sergino. Z całym szacunkiem do Minguezy, ale jak dla mnie to on nie ma odpowiednich umiejętności technicznych żeby być piłkarzem z topu. Z takim zaangażowaniem i walecznością może pograłby w jakichś Leganesach czy Unionach Berlin, ale nie jest to grajek na Barcelonę.

0

@masq też mu kibicuję, ale nie wierzę, że kiedykolwiek będzie zawodnikiem na miarę wyjściowej jedenastki Barcelony. Zmiennik jak najbardziej, ale w meczach z trudniejszymi rywalami to trochę duże ryzyko.

konto usunięte

0

@masq Ale tylko w 3-5-2 w 4-3-3 wygląda bardzo słabo

2

@Johnnie_Walker
O ile pamiętam w meczach z trudniejszymi przeciwnikami (czyt. Real czy Sevilla) był jednym z najlepszych o ile nie najlepszym piłkarzem na placu

0

@masq Zacięty typ, ale na PO trochę mało zwrotny.
Na stoperze na razie za nerwowy, może się wyrobi.
Moim zdaniem skończy jako typowy zadaniowiec, czasem zagra tu, a czasem tam.

konto usunięte

0

@Johnnie_Walker w meczu z Realem najlepszy na boisku + bramka

0

@kowalzmc @masq panowie kochani, nie mówię, ze to ogór i że na pewno jest za słaby. ;) Mówię tylko, że moim zdaniem to ryzyko. Miał też słabsze momenty, i moim zdaniem, to nie ten potencjał, żeby wyrosnąć na podstawowego prawego obrońcę. Widzę dla niego podobną rolę jak kiedyś Adriano. Jeśli trzeba, zagra, czasami nawet bardzo dobrze, pewien poziom będzie trzymał, ale też pewnego nie przeskoczy, a jak jakiś mecz zawali to nikt nie będzie mógł być zaskoczony. Możliwe, że się mylę, a na dzisiaj tak to widzę :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?