La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 967 Culés

18

Kaja Godek proszę państwa. Kaja Godek:


0

@Kgorecki2500 szczepienia skażone aborcja XDDD ktoś coś więcej wie o tych bzdurach?

4

@Kgorecki2500 jakie brednie? oczywiście, że są szczepionki robione z trupów i wedle kościółka jest to bezczeszczenie trupa nie są to żadne brednie tylko wierzenia kościoła katolickiego, które ktoś tysiące lat wmawiał ludziom, więcej tolerancji jednostronnej, a później problemy bo ktoś nie toleruje 69 płci.

6

@Kgorecki2500 *Publiczny Różaniec o zaprzestanie stosowania ideologicznych LGBT szczepionek skażonych postmodernistycznym marksizmem i aborcją
Poprawiłem dla targetu.

4

@NaFazieHitman No nie xD to jest ciemnogród a nie katolicyzm. Te szczepionki (ani mnóstwo leków które wykorzystuje metodę do której ona i ty tutaj pijecie) nie są "robione z trupów" xD

1

@Bykunn W produkcji szczepionek AstraZeneki i Johnson & Johnson korzysta się z linii komórkowych stworzonych na materiale biologicznym pobranym od abortowanych płodów. To budzi sprzeciw moralny katolików i tyle nie dodawaj sobie tutaj od siebie kontekstu mojej wypowiedzi

5

@NaFazieHitman Nieeeeee xD Nie w żadnej produkcji tylko do testowania. W tych szczepionkach nie ma "materiału biologicznego abortowanych płodów" litości xD
I potem właśnie wychodzi Kaja Godek i krzyczy że wstrzykują Wam abortowane płody i ludzie to łykają xD

2

@Kgorecki2500 Hahahahahahahahahahahahahahahahaha :D

Wyłącz TV, włącz myślenie!

1

@Bykunn Nieeeee

Jeżeli którykolwiek z kapłanów wymyśli sposób na to, żeby móc skutecznie namnażać wszystkie wirusy człowieka w inny niż obecny sposób, to bardzo proszę o kontakt i konkretne sugestie - mówi Dzieciątkowski.

Wirusy szczepionkowe czy wirusy, które będą wykorzystywane jako wektory w szczepionkach, mają taką przykrą cechę, że mimo zaklinania rzeczywistości i modłów, nie chcą namnażać się w innych komórkach niż ludzkie - dodaje ekspert


Zasadnicze pytanie bo ja mam to w dupie szczerze mówiąc, czy cokolwiek jest pobierane z "ciała" abortowanej osoby?

korzysta się z linii komórkowych stworzonych na materiale biologicznym

Skąd jest ten materiał biologiczny?
https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce,szczepionki-z-abortowanych-plodow--wirusolog-komentuje,artykul,26749434.html

5

@NaFazieHitman "Linie komórkowe to są klony komórek, które są hodowane w warunkach in vitro i są niezbędne do namnażania wszystkich wirusów. Natomiast niektóre z wirusów, obojętnie, czy będą to wirusy szczepionkowe, czy wirusy, które będą wykorzystywane jako wektory w szczepionkach, mają taką przykrą cechę, że mimo zaklinania rzeczywistości i modłów niezależnie do kogo, nie chcą namnażać się w innych komórkach niż ludzkie. W związku z tym trzeba wyraźnie podkreślić, że stosowanie tychże linii komórkowych nie jest fanaberią badaczy, naukowców czy producentów, tylko bolesną koniecznością. Jeżeli którykolwiek z kapłanów wymyśli sposób na to, żeby móc namnażać wszystkie wirusy człowieka skutecznie w inny sposób, to bardzo proszę o kontakt i konkretne sugestie.

Trzeba to pokreślić - szczepionek nie robi się z abortowanych płodów. Pewne wirusy szczepionkowe czy wirusy służące jako wektory co najwyżej namnaża się w liniach komórkowych, które pół wieku temu wyprowadzono z płodów poddanych aborcji. Od tego czasu, z pewnością następują aborcje, ale nie ma takiej potrzeby, żeby pobierać nowe komórki czy poddawać płody celowo aborcji, by służyły do wyprowadzania tych linii komórkowych, bo one już istnieją."

Zatem nie widzę tutaj nic złego. Retoryka Kai Godek jak i innych bezobjawowo tęgich głosów antyszczepionkowców mówi pośrednio i wskazuje by myśleć, że szczepionki robi się z aborcji, albo że szczepionki mają komórki martwych płodów. Jest to bzdura, manipulacja i kłamstwo. A robienie z tego szopki z różańcem w tle jest bardzo, ale to bardzo śmieszne.

1

@macio_944 Dziękuję to była przydatna lekcja, życzę miłego wieczoru ;)

1

@NaFazieHitman Ależ wzajemnie, a jutro smacznej kawusi :*

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?