- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1402 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1402 Culés
2
Koszulki którego zespołu poza Barceloną podobają wam się najbardziej?
Mi się mega podoba wyjazdowa Valencii, prosta a jednocześnie to połączenie pomarańczy z czernią wygląda świetnie:
https://images.puma.com/image/upload/f_auto,q_auto,b_rgb:fafafa,w_2000,h_2000/global/757471/03/fnd/GBR/fmt/png/Valencia-CF-Away-Replica-Men's-Jersey
Tak w ramach ciekawostki moją pierwszą koszulką piłkarską była właśnie koszulka Valencii, wyjazdowa z sezonu 2005 (nie wiem nawet skąd ją mam, widocznie mama gdzieś na ciuchach kupiła) i mam ją do dzisiaj... może to dlatego mam sympatie do tego klubu.
https://dnre29p915wg3.cloudfront.net/media/catalog/product/v/a/valencia-05-away-use_6_1_1_1_2_2_2.jpg
Z koszulek Valencii mega podoba mi się też trzeci komplet z katalońską senyerą z 2004
https://www.vintagefootballshirts.com/uploads/products/images/2004-05-valencia-third-shirt-l-741-1.jpg
0
@don'T.R.I.P.e
ta jest w mojej opinii b.ładna:
https://a.allegroimg.com/original/03c387/3a79e2e849f4b160d5b2754c9d90/Koszulka-INTER-MEDIOLAN-Sezon-2010-2011-RETROr-XXL
co do pierwszej koszulki, to taka podróba podróby, Barcy, De La Pena(23).
Jako młody gówniak chodziłem w niej mega dumny, na wycieczce na majorce-gdzie recepcionista ciągle dla żartu podkrzykiwał Real Madrid!
0
@don'T.R.I.P.e Liverpool
https://www.goalinn.com/football/nike-liverpool-fc-21-22-stadium-away-short-sleeve-t-shirt/138126033/p
1
@don'T.R.I.P.e w zeszłym roku Atletico miało fajne, ja lubie koszulki z kołnierzykami. No i generalnie kilka koszulek Realu w historii było świetnych, adidas designersko wyprzedza nike o kilka klas.
0
@KrystianR Haha to są te fajne historie :) Zgodze się ładna ta interu, nie wiedziałem że oni mają motyw smoka w historii.
0
@clyde U mnie kolor biały koszulke wyklucza :p Uważam ten kolor za chyba najmniej praktyczny jaki może być ale no nawet ładna ta.