La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 840 Culés

konto usunięte

8

Hydraulik umówiony na dzisiaj na 16:30. Czekam czekam, o 17:10 dzwonię, a on do mnie, że przedłuża mu się robota i ma obsuwę. Miło, że zadzwonił i dał znać czy cokolwiek. Ogólnie jest 20:11 i ten wór gówna dalej sie nie odezwał. Jak ja nie cierpię takiego olewatorstwa u ludzi.

konto usunięte

0

@masq Przeciez dzisiaj mecz Polski z Anglia;)

konto usunięte

1

@masq kamera i statyw przygotowane?

konto usunięte

0

@masq ja to dzwonię mówię będę jutro i masz 4h na zrobienie pojazdu i chłop na moje specjalne życzenie mówi że zrobi, zawsze wyrobił się na czas

5

@masq też mnie coś takiego wkurwia... Ciężko zadzwonić? Przecież różnie bywa i człowiek by zrozumiał, ale uj lepiej olać kogoś kto czeka...

konto usunięte

2

@IronSanHybrid no tak tym bardziej, że telefon odebrał po 3 sekundach, więc raczej nie ratuje jakieś chaty przed zalaniem. I oczywiście w pierwszej chwili nawet nie wiedział kto dzwoni pewnie dlatego odebrał.

2

@masq jak zadzwoni to nie odbieraj jak przyjedzie to powiedz że sobie jednak poradziłeś

0

@masq To ja Ci lepiej powiem. Też byłem umówiony z hydraulikiem 3 tyg temu tzn. umówiłem się z nim w poniedziałek na Środę... Nie odezwał się ani nic... Dziś byłem u dentysty, wychodzę i dzwoni ten koleś. Mówi mi, że syna miał w szpitalu i takie tam i czy robota aktualna... Po 3 tygodniach kurła ... Ciężko było zadzwonić i odwołać...

konto usunięte

0

@Mroziu nie zadzwoni i nie przyjedzie. jak go sumienie ruszy i zadzwoni, to będzie miał nadzieję, że op nie odbierze. tak to juz jest, psychiki hydraulika nie ogarniesz :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?