La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1117 Culés

0

skoro Fati nie wiadomo czy wróci na mecze wrześniowe to w najbliższym czasie grałbym 4-3-3 ale z coutinho cofnietym i wtedy

coutinho
l. de jong - depay

albo z coutinho na lewym skrzydle wtedy

demir-depay-coutinho

czekamy na powrót pozostałych ale teraz couitnho mus stać się centralna postacia zespołu

konto usunięte

1

@lucca87 352 Cou z Depay innej opcji nie widzę

0

@Ghotti
gdzie byś umieścił tam cou? ja puki dembele, fati, aguro nie wrócą widze jakis sens w l. de jong bo to zawsze wysoka typowa 9 co może odgrywac piłki do depay i coutinho

na pewno chciałbym zobaczyc coutinho w grze, to musi być jego czas

napisz prosze swoja propozycje jedenastki bo jestem ciekaw

PS. ale mnie wkurw.. tym nowym ładem, wszystko prowadza do komuny, za chwilę się okaże że jak dostanie się 2 tys. podwyżki to bedzie to 400 netto:) i te kłamstwa że ci zarabiający więcej płaca mniej

konto usunięte

0

@lucca87 Cou za Depayem nic nadzwyczajnego jak zobaczę tego kolejnego drwala w wyjściowej na Bayern to mi przejdzie ochota na oglądanie

Zdaje się mieli zmienić nowy ład zdrowotna na 3% od przyszłego roku zamiast 9%

0

@Ghotti
ale to chyba w samozatrudnieniu a nie Uop

w obecnej sytuacji 3-5-2 chyba nie takie złe do momentu powrotu Fati, Aguero, Dembele

konto usunięte

0

@lucca87 no ja na DG więc nie wiem jak UoP :)

0

@Ghotti
na dg ma chyba być 4,9% przejściowo a nie 3%

w każdym wypadku złodziejstwo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?