La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 554 Culés

konto usunięte

16

Szczerze mówiąc jak w nagrodę za obniżkę wynagrodzenia o 35% u Roberto wchodziło przedłużenie kontraktu do 2024 to już wolałbym niech wypełni ten kontrakt ze 100% pensji i odejdzie bez przedłużania.

konto usunięte

3

@masq tak samo uważam, że to zbędny balast do 2024 roku, czyli jeszcze przez 3 lata.

konto usunięte

1

@masq Być może za rok odejdzie z Barcelony i wtedy klub zaoszczędzi na pensji za najbliższy sezon. To że przedłuża kontrakt nie znaczy że go wypełni.

2

@Janiama W jego przypadku to raczej pewne,niestety..

konto usunięte

1

@Janiama Niby tak, ale nie wierzę, że ktokolwiek poza naszym klubem ceni wartość sportową Roberto. Do tego musiałby mu wyrównać pensję, która nawet po obniżce jest potężna. Nie obniży jej 2x na przestrzeni roku.

konto usunięte

0

@Janiama chyba sam nie wierzysz w to co piszesz ...

konto usunięte

0

@masq @Ghotti Najważniejszy dla Barcy jest ten rok. Więc robili wszystko by obniżyć zarobki. Roberto chciał zostać i jedynym rozwiązaniem było przedłużenie kontraktu i obniżenie na obecny sezon.

konto usunięte

0

@Janiama niby tak, ale to jest myślenie krótkoterminowe

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?