La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1562 Culés

konto usunięte

12

Kamil Glik oskarżony o rasizm ok jeśli zarzuty się potwierdzą to go potępimy i ogólnie BLM, ale co zrobi FIFA gdy zarzuty będą bezpodstawne? Będą jakieś konsekwencję za oskarżenie bez pokrycia czy klasycznie temat nagle zniknie, bo jak wiadomo w obecnym chorym świecie cz..oskórym(słowo wykropkowane, bo nie wiem czy nie jest to już określenie rasistowskie) można więcej?

1

@Barca1992 raczej druga opcja, ludzi od wielu lat przyzwyczaja się do takiego stanu rzeczy. Mamy być wrażliwi na często wyimaginowane problemy tego świata podczas gdy nikt nie zwraca uwagi na prawdziwe problemy. Przykładem niech będą takie akcje jak BLM - przy totalnym olaniu grup społecznych i etnicznych które naprawdę są traktowane jak niewolnicy (problem niewolnictwa w krajach arabskich).

1

@Barca1992 A pamiętasz sprawę gdy Diakhaby oskarżył o rasizm piłkarza Cadiz? Valencia zeszła z boiska i odmówili gry. LaLiga wytoczyła postępowanie przeciw piłkarzowi Cadiz. Wynik postępowania -> brak dowodów. Czy coś spotkało Diakhabego? Oczywiście nic...

0

@priest9999 brak dowodów a niewinny to jednak coś innego

2

@Barca1992 ogólnie zyjemy w swiecie gdzie czarnoskóry, geje, lesnijki, Ci co sa kobietami z wackami, te chłopu co mają piersi moga wszystko,a normalny człowiek jest poniżany. Nie warto byc normalnym

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?