- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1672 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Popitek12
5
Coś pięknego, poszedłem sobie do restauracji w Toronto, a tam kobieta z klasą, pięknie ubrana,... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1672 Culés
0
Wymiana Bombele na Haalanda ...
Coś cudownego - oby się udało
32
@pawelke3n zapomnieli zapytać bvb
1
@pawelke3n Tak, tylko że Borussia straciłaby dwa razy na tej wymianie xd
1
@pawelke3n Jak Dembele za rok skończy kontrakt i co najwyżej za darmo odejdzie.
0
@Jakchcesz Za rok Barca wjeżdża
w okienko transferowe z ponad 100milionami €, więc będzie dopłata
Z artykulu poniżej:
Dembélé musiałaby bardzo wzrosnąć w trakcie sezonu, aby Borussia brała pod uwagę wymianę bez dopłaty sporej gotówki.
Transfer byłby oczywiście wykonalny tylko w przypadku przedłużenia przez Barcelonę kontraktu Francuza. Borussia Dortmund byłaby rzekomo gotowa zaakceptować takie rozwiązanie, ponieważ Håland następnego lata i tak odejdzie za 75 milionów @Khajio
1
@pawelke3n ale możemy nie mieć miejsca w budżecie na wypłatę dla Haalanda.
0
@Jakchcesz Teraz jest gdybanie, ale skoro pismaki twierdzą że jest coś na rzeczy to pewnie jest.
Komar też ma dużą gaże, zaś przy pogonieniu m.in. Szamana - problem rozwiązałby się
1
@pawelke3n Szczerze mówiąc nie wiem po co miałby im się przydać Dembele, skoro nie grają od tego sezonu skrzydłowymi. Pachnie fakem, szczególnie po tym jak nasrał na ten klub Dembele. Na liście pewnie mają tuzin bardziej pasujących i tańszych zawodników.
0
@Khajio Może przyjmą z powrotem syna marnotrawnego, a pewne to jest to, że już nie wynajmie tego samego domu, co miał w ówczesnym okresie xD
1
@pawelke3n akurat pismaki piszą po to, żeby były kliknięcia, tyle w temacie
0
@Laramblaessa Wiadomka, ale przecieki z zarządu wypływają