- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1410 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1410 Culés
2
Ludzi posrało. Niektórzy bojkotują God of War, bo uwaga wedle nich Thor jest zbyt gruby. Dla mnie kozacki koncept.
https://images.eurogamer.net/2021/articles/2021-09-10-13-05/thor_god_of_war_ragnarok.jpg/EG11/resize/690x-1/quality/75/format/jpg
https://www.eurogamer.pl/articles/2021-09-10-otyly-thor-z-god-of-war-ragnarok-podzielil-graczy
2
@koksik2700 Ale ulaniec
2
@koksik2700 Aloy za tłusta, Thor za gruby (mimo, że zgodny z mitologią a nie jakiś pan model). Ludzi serio posrało. XD
1
@clyde No cóż, w obecnych czasach większość ludzi widzi Thora jako gościa z MCU :D
0
@clyde Taaa, to tez slyszałem. Mi się bardzo podoba Aloy i lubię takie policzki, jakie dostała, chociaż ja tam aż tak wielkiej różnicy nie widzę. :D
0
@LambiPL Nawet w God of War w pierwszej części mówili, że to pijak i lubi żreć. :d
0
@koksik2700 No właśnie, z resztą to ich interpretacja świata i mitologii, skoro netflix robi z białych postaci czarnoskóre, to oni mogą sobie zrobić grubego Thora, tak jak MCU zrobiło wykokszonego przystojniaka :D
0
@LambiPL Tylko, że tutaj nikt nie interpretuje po swojemu. Thor prędzej jest bliższy obrazowi z God of War, niż taki przystojniaczek z amerykańskiego ogólniaka.
1
@koksik2700 Ja wiem, tylko chodzi mi ogólnie o to że to po prostu ich świat, który nawet jakby chcieli nie musi być zgodny z mitologią w 100%. To tak jakby ludzie się czepiali że w Assassynach nie wszystko jest zgodnie historycznie :D
0
@LambiPL a tu to masz rację. :)
1
@koksik2700 gracze są najgorsi, ten thor to kozak i idealnie pasuje do brudnego, nordyckiego świata. Dużo bardziej martwi, że ta gra wygląda jak spore dlc.
1
@marcin62 Tak, zgodzę się z tym. Jednak wiem, że fabularnie mnie nie zawiedzie. Dodatkowo nie ma być kontynuacji w tym świecie, więc spodziewam się rozwiązania wielu wątków lub niestety pominięcia ich. Zakładam około 50h soczystej fabuły.
0
@clyde Problem z Aloy nie był, że była za tłusta, ale że zmienili niepotrzebnie wygląd postaci, puszczając oko do pewnych środowisk, z czym nawet się nie ukrywali w wywiadach i dlatego jak najbardziej można zrozumieć oburzenie. Nawet na Kratosa spadła krytyka, gdy ten okazał się mieć brodę w ostatniej części. Gracze nie lubią, gdy ktoś im ingeruje w projekt wcześniej stworzonej i lubianej postaci bez powodu. Fali krytyki na Thora zrozumieć się za to nie da.
0
@Khajio akurat broda wyszła mocno na plus Kratosowi. W poprzednich częściach w ogóle nie lubiłem tej gry.