La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 978 Culés

5



Odnośnie rzekomej "okupacji" Polski przez UE. xDD

1

@marcin62 No jak stawiasz niżej swoją suwerenność, bo możesz dostać pieniądze no to ją tracisz. Czego ty tu nie rozumiesz? Bo co? Bo hajs się dostaje?

0

@skubi99 No dla mnie to proste jak budowa cepa, należysz do danej wspólnoty więc respektujesz jej zasady, ale widzę że nie tylko da pisiorów unia to skarbonka bez dna, gdzie nie trzeba nic od siebie dać a jak już przyjdzie co do czego to płacz, że tracimy suwerenność. Szczególnie, że te wymogi unii to nic strasznego

no ale lepiej iść na wojne, tracić pieniądze i pr.

2

@marcin62 Respektujesz te zasady, ale to w zależności jakie one są, no jak masz powiedziane, że prawo unijne jest ponad polskim a w przypadku Niemiec już nie, no to coś tu jest nie tak, bo widać, że są równi i równiejsi. Zresztą ludzie słusznie zauważają, że 500+ to tani chwyt i tu ludzie rozumieją, że rząd nie ma własnych pieniędzy, natomiast w szerszej perspektywie pod kątem Unii już tego nie rozumieją i twierdzą, że to Unia nam daje, ona ma swoje pieniądze. Ciekawa hipokryzja, pokazująca typowe socjalistyczne myślenie, że jeśli na małym obszarze coś nie działa, to powiększmy przestrzeń, wtedy już ludzie nie zauważą, że to nie działa.

0

@skubi99 Nijak się to ma do rzeczywistości, bo na obecną chwilę więcej wyciągnęliśmy z Unii, niż do niej wpłaciliśmy. A skoro wybiórczo podchodzimy do repsektowania zasad Unii, to i wybiórczo będziemy dostawać pieniądze albo wcale.

2

@marcin62 No, więc z tą wybiórczością sam potwierdzasz fakt o braku suwerenności, to zrobimy jak Unia chce mamy pieniążki, to zrobimy jak unia nie chce to pieniążków nie ma. Jak ktoś chciałby dostawać jak najwięcej to jest w gruncie rzeczy w swojej opinii ubezwłasnowolniony, bo musi mieć stanowisko jak Unia.

konto usunięte

0

@marcin62 O widzę, że kolega wyżej od dobra swojego kraju ceni dobro wyimaginowanej wspólnoty.

0

@skubi99 Zawsze może się wypisać z Unii, albo nie godzić się na wszystko i dostawać mniej pieniędzy. Na świecie nawet w mordę najczęściej za darmo nie dostaniesz, a mówimy o miliardowych transakcjach.
@korolocik Na obecną chwilę ta wyimaginowana wspólnota zrobiła więcej dla mojego kraju, niż większość polityków od X lat.

konto usunięte

0

@marcin62 tak tak xD

0

@marcin62 Wypisać się z Unii XD raz dwa trzy odpadam z głupiej gry

0

@skubi99 No niczym Wielka Brytania, skoro tak jakiemuś państwu Unia przeszkadza to tam brexit róbta i wtedy skubi i mu podobni przekonają się, że bez unii to takie państewko jak Polska się zesra pod siebie.

0

@marcin62 Tak, Wielka Brytania wzięła sobie papierek, napisała, że odchodzi i elo. Wcale nie ma wielu wymogów, jakie musiała Wlk Brytania spełnić, żeby odejść, nawet jak już zagłosowali za tym w referendum. "wtedy skubi i mu podobni przekonają się, że bez unii to takie państewko jak Polska się zesra pod siebie." Nie no z takim gównem to się nie dyskutuje, bo to szkoda strzępić ryją.

0

@skubi99 A co zrobimy? Odwróceni formalnie od Unii, pokłóceni z większością sąsiadów? XDD Zaliczmy wzrost gospodarczy? I nigdzie nie napisałem, że jest to tylko podpisanie papierka, ale wyjście z unii jest możliwe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?