- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1495 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1495 Culés
2
Ten uczuc kiedy gra porponuje ci zmianę poziomu na łatwy a ty tylko... wykladasz się jak ostatni frajer w sekwencji skradankowej :x
1
@marcin62 w co grasz, panie Marcinie?
0
@marcin62 to już zagranie poniżej pasa... mam nadzieje że się nie ugiąłeś?
1
@clyde A naszła mnie ochota na odświeżenie Days Gone :D
2
@marcin62 Oj days gone piękna giera
2
@Esteban_ @marcin62 No i namówili. Ściągam znowu.
0
@marcin62 Ile razy ja skonczyles?
0
@marcin62 Mnie pokonywanie hord trochę irytowało, jak już nie mogłem sobie poradzić to odciągałem jednego czy tam kilku świrusów i "na osobności" ich zabijałem. Raz myślałem, że mi się zbugowało, bo niby wszystkich wybiłem i tak latałem i latałem, i okazało się, że jeden gdzieś tam się jeszcze szwendał :D
3
@Esteban_ imo jeden z lepszych (byłych) exow od sony.
@Jakchcesz oczywiście, że się nie ugiąłem, jestem hardcorowym graczem i gram tylko na najwyższych poziomach trudności, czyli normalnym :p
@lukaszbarca15 raz na ps4, teraz ogrywam wersje na pcta
@tadzik447 Hordy w Days Gone są kozackie, ale zawsze się trochę cykałem wiec taktyka krzaki+Mołotowy, granaty i wabiki wlatywala zawsze, potem tylko te mniejsze hordy w otwartej walce pokonywałem xd
0
@tadzik447 Ja robiłem hordy na takim totalnym endgame i brałem bronie maszynowe żeby jak najszybciej strzelały i jak najwięcej amunicji miały i je kosiłem seriami + ucieczka i jakoś schodziły bez większych problemów. Ale problemem jest to że tam są bardzo nierówne hordy, raz jest taka duża która zjada trochę czasu a innym razem nawet magazynku nie wykończę i schodzi.
0
@marcin62 mega gierka. ^^