- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
0
Rok kontekstu Dembele i Fatiego.
Jeśli chcą podpisać z nimi umowę to powinni sobie zastrzec, że jeśli dostaną kontuzje na dłuższy okres to wynagrodzenie automatycznie spada lub w trudnych przypadkach takich jak np Umtiti który woli leczenie zachowawcze mimo że klub naciskał na zabieg możliwość rozwiązania umowy z zawodnikiem bez jakiejkolwiek kary. Wiem że jest to trudne do zrealizowania jednak nie widzę innej opcji jak zostawienie sobie jakieś furtki bo w innym przypadku bardzo duże prawdopodobieństwo że znów będziemy płacić im kokosy za siedzienie na trybunach.
1
@kielon93 Nie ma takiej opcji. Żaden piłkarz na to nie pójdzie. Marzenie ściętej głowy.
0
@baartekk97 To jeśli by się nie zgodził (nie licząc Fatiego bo on jest młody i kokosów nie będzie zarabiał) to już bym odpuscił Dembele. Chyba że zejdzie duuuzo z pensji to max kontakt na 2 lata chociaż nie wydaje mi się że zagra przynajmniej 1 sezon bez kontuzji.
0
@kielon93 Żeby tylko nie było jak z Robbenem. W Chelsea szklanka, w Realu to samo. Poszedł do Bayernu i zagrał kilka fajnych sezonów.
Dembele trafi do klubu gdzie go fizycznie "naprostują" i będzie szalał.