La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 791 Culés

konto usunięte

3

Ogólnie lubię i cenię ludzi szczerych, ale zachowanie Koemana momentami ociera się już o brak kultury. To jest ten typ człowieka, który jak pod choinkę dostaje brzydka czapkę od dalekiej cioci to jej to mówi prosto w twarz zamiast podziękować. Są pewne granice. Chyba wszyscy mają świadomość, że Laporta za Koemanem nie przepada, ale przynajmniej nie pierze brudów publicznie. Trochę informacji zawsze trzeba wypuścić do mediów, ale nie uważam, by prezydent przekroczył jakąś niesmaczną granicę. Dodatkowo Koeman o sobie mówi jakby był drugim Cruyffem czy Guardiolą. Do Lucho mu trochę brakuje, a co dopiero do tych 2 panów. Jest małostkowy, uparty, a do tego sodóweczka uderzyła. Czasem z zachowania przypomina mi Korwina.

1

@masq Ale Koeman nie owija w bawełne, gdzie powiedział coś kontrowersyjnego do czego można sie przyczepić?
Że nie jesteśmy konkurencyjni i nie możemy równać się z City? No to chyba oczywiste
Że buduje przyszłość? No taka jest prawda, lepi z tego co ma czyli z bandy utalentowanych dzieciaków, jeśli za 5 lat będą stanowili o sile Barcelony i znowu będziemy się bić jak równy z równym o LM to śmiało można powiedzieć że podwaliny pod ten sukces stworzył Koeman, niezależnie czy dalej będzie trenerem czy nie

konto usunięte

0

@Whudi "dzięki mnie ten klub ma przyszłość" jest na wyrost. Stawia na młodych, ale też odrobinę przymusiły go kontuzje. Owszem trochę w tym racji jest, ale zauważ, że np. Pep nigdy czegoś podobnego o sobie nie powiedział, a miał do tego pełne prawo.

1

@masq No najwyraźniej Koeman jest najzwyczajniej w swiecie innym typem czlowieka, co jest chyba dosc normalne w swiecie? Wciaz uwazam ze nie ma tu nic na wyrost. Tak - dzieki niemu ten klub ma przyszlosc bo ciula z tego co ma, a wiele nie ma

konto usunięte

0

@Whudi idąc tym tropem Korwina też wybronisz.

konto usunięte

0

@masq Ja bym jeszcze dodał, że dawanie młodym minut niekoniecznie równa się rozwijaniu ich umiejętności :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?