La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1426 Culés

10

Koeman 3 h temu wychodzi z tekstem ze wszystko z Laporta ok a teraz ten caly Carrasco robi bajzel.
O co tu k... chodzi? Sezon dopiero sie zaczal,nic jeszcze nie przegralismy a co 2 dni mowimy o zmianie trenera.
Nie uwazam Koemana za wielkiego szkoleniowca,ale on rzucil wlasna reprezentacje dla nas,ogrywa nam mlodziez i trzeba byc za nim murem w tym sezonie.
Zaden trener z wielkim nazwiskiem nie wzialby teraz Barcy,patrzac co sie dzieje w klubie.

1

@Volk Ktoś już pisał, bodajże @JarekS lub @Janiama, że Laporta tak dupę liże, że na pewno jest między nimi źle.

0

@koksik2700 Laporta dobrze robi nie podpisujac go teraz,nikt nie wie jak sie zaprezentuje klub w tym roku,mysle ze Koemanowi nie podobaja sie te ultimatumy i mam wrazenie ze on swoimi wypowiedziami zabezpiecza sie przed sezonem bez pucharow.
Pytanie tylko dlaczego takie rzeczy robia publicznie,widzac w jakim bajzlu jestesmy?

0

@Volk Ja też bym go nie podpisał, trener ma być rozliczany za wykonane zadania. O czym nie raz pisałem. Po co media? Dziennikarze się cieszą i robią trochę idiotów i z Laporty i z Koemana.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?