La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

0

Barcelona 3 porażki u siebie w LM, pierwszy raz, Barcelona pierwszy raz bez celnego strzału w historii, to dopiero drugi mecz w historii gdzie nie wygrywamy u siebie na inaugurację. @arasz1819 jak ci się podobał mecz, taktyka itp, ucichles coś.

0

@tbas ucichlem, bo w trakcie meczu nie siedzę na la bambie? Bo po meczu wolę podebatowac ze znajomymi sensownie niż z głupcami tutaj? Ten mecz pokazal miejsce w szeregu klubowi, któremu kibicujesz. Nie wiem z czego się cieszysz
Jeżeli trener jest dla Ciebie głównym winowajcą to ok, ale juz teraz przymij do wiadomości, ze nawet po zmianie, w co nie wierzę, nic się.nie zmieni. Powtrzam po raz setny mamy słaba kadrę. Tylko i wyłącznie przyszłościową. Błędy trenera to jedno, ale z takiej kadry nie licz na cuda. Może to kiedyś dojrzysz. Tobie ten Koeman to oczy bezmyślnością zasłonił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?