- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1636 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1636 Culés
5
Vice City też było moim pierwszym GTA :')
3
@michaleu San Andreas
2
@michaleu GTA 3 ;D
1
@michaleu A u mnie pierwsze było GTA III
2
@Konradowskyy To drugie u mnie. SA zacząłem jakiś czas temu przechodzić od nowa, ale pewna misja mnie zatrzymała xD
@Filipem @mordini123 Nigdy nie grałem w 3, trzeba to zmienić
1
@michaleu GTA 1 na PS1 ale to grałam jako dzieciak i nie bardzo kumałam. Pierwsze takie, że rozumiałam fabułę to GTA III.
4
@michaleu Ja grałem we wszystkie części nawet te 2D na PC, ale pierwszym takim hitem to oczywiście III
5
@MesQueUnClub_87 Oj GTA2 to była piękna gra.
1
@michaleu GTA London, klasyczek.
1
@michaleu Vice City, San Andreas i dopiero później GTA 3 xD
1
@clyde @MesQueUnClub_87 Które GTA jest waszym ulubionym?
Dla mnie San Andreas.
@ranger3120 to u mnie będzie VC, SA, gta 5 i 3 na końcu xD
3
@michaleu GTA 2 i ten widok z góry i szukanie czołgu. Yakuzy, Triady... Ajejejej
1
@michaleu GTA 2 na PSX :)
1
@michaleu oczywiście jedynka
1
@michaleu klimatem VC ale najwięcej czasu zdecydowanie spędziłam w GTA SA :D
1
@michaleu ja w SĄ grałem za dzieciaka więc za bardzo misji nie robiłem. Granie polegało na wpisaniu kodów i rozjeb*niu połowy miasta xd
1
@michaleu GTA 3, niezapomniany klimat choć słabo jeszcze wtedy znałem angielski
1
@michaleu San Andreas zdecydowanie. To były czasy, gdzie dużo słuchałem amerykańskiego rapu, więc te klimaty mi się bardzo podobały.
1
@michaleu Dla mnie też GTA San Andreas. Największy hype miałem jak wychodziła właśnie ta część. Żadna inna część się nie zbliżyła do poziomu z San Andreas. Teraz mam duży hype ale nie zbliża się do 2004/05 roku.
4
@MesQueUnClub_87 @mordini123 @clyde No SA to jest gra ponadczasowa. Nawet teraz miło się wraca i gra po tylu latach :D
@Konradowskyy W taki sposób też grałem/gram xD
1
@michaleu Jaki był przeskok możliwości i aktywności między Vice City a San Andreas rozsadza czachę ale wiadomo że San Andreas robili dłużej niż Vice City gdyż Vice City był robiono początkowo jako dodatek do III jak dobrze pamiętam.
1
@mordini123 No VC mi się zawsze wydawała krótka, a SA miała dużo misji, chyba nawet najwięcej z serii GTA.
No i CJ umiał pływać, a w VC się nie dało niestety