La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1428 Culés

2

Piękny dublecik ustrzeliła Barca w meczu z Bawarczykami.

Po raz pierwszy w historii LM nie oddaliśmy celnego strzału na bramkę rywala....DRAMAT to mało powiedziane.

No i do tego przegraliśmy 3 mecz z rzędu na swoim podwórku w europejskich pucharach.

Camp Nou niegdyś twierdza i postrach europejskich klubów, a na dzień dzisiejszy leje nas większość Europy. I w sumie dosłownie z nas leją wszyscy bo staliśmy się pośmiewiskiem i klubem memem.
Aż smutne jak nisko upadliśmy w tak krótkim czasie, a co najgorsze to raczej nie zapowiada się na szybki powrót do tych pięknych czasów. Przykro się na to wszystko patrzy, ale mimo tego to nie przestanę wierzyć w ten klub i nadal będę kochał go aż po grób i dumnie będę nosił dziarę herbu mojej ukochanej drużyny. Visca el Barca!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?