- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 871 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 871 Culés
7
I oto cały klucz. Z juwna twierdzy nie zbudujesz.
- Nietrafione transfery piłkarzy.
- Przepłacone kontrakty.
- Syte, wypalone gwiazdy.
- Brak ambicji i głodu zwycięstw.
- Problemy finansowe i instytucjonalne oraz medialne ( afery barcagate itp )
I tak to się ciągnie. Trzeba pożegnać wielu, wielu piłkarzy na szczycie z sytymi rybami takimi jak Pique, Busquets, Roberto, Alba. Trzeba pozbyć się piłkarzy którzy nie powinni tu nawet być, takich jak Brajtłajt. Trzeba się pozbyć złotych szklanek takich jak Dembele.
Trenerzy to nie problem... Problem od 6 lat, to przerośnięte do granic możliwości EGO piłkarzy i myśl, szczególnie tych z dużym stażem, że niewielkim wysiłkiem na treningu będą w stanie znowu podnosić trofea, bo przecież tyle ich nawygrywali że są najlepsi...
Następnie gdy idzie upokorzenie kolejne, w kolejnym roku, widzimy huczne zapowiedzi poprawy, rozmów itp i kółeczko się kręci a $ piłkarzy rosną na kontach.
Tutaj nie przyjdzie ŻADEN trener z TOPu, gdyż widzi jaki ma skład, jakie są finanse i jakie są wymagania Prezydenta i kibiców...
0
@FC1899Barca gwiazd już nie ma a gra coraz gorsza. Czas zrozumieć że styl Barcelony jest nie efektywny. To posiadanie piłki, podania w bok i do tyłu to przeszłość. Ale dalej grajmy naszą filozofia
1
@FC1899Barca Enrique wygrał z nimi LM, poza tym miał problemy rodzinne. Za Valverde wygrywalismy tam po 1:0, ale gra nie porywała. Teraz ruda grzywka, która zdecydowanie odstaje od wczesniej wymienionej dwójki. Gdyby tylko ludzie wiedzieli, że przyjdzie taki amator jak ruda grzyweczka, to zdecydowanie nie narzekaliby na Valverde i Enrique. :D