La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1015 Culés

5

15 km mniej przebiegnięte to jest dramat, nie dziwie się jak potem patrzę na 3 bramkę, z 2-3 naszych zawodników stoi metr od 16 i zamiast pobiec do odbitej piłki to patrzą i człapią

przecież to piłkarski kryminał, na miejscu Laporty wszedłbym do szatni i powiedział że jak się im nie chce grać to wypad z klubu a Komanowi kazałbym aby zrobili 200 kółek po meczu wokół boiska to może jak wyprują wątrobę to im się podczas meczu zachce biegać

tu trzeba trenera z jajami bo sam Depay nie wystarczy

normalnie aż chce się płakać patrząc na to jak ci zawodnicy grają, pamiętam czasy przed rijkardem, pamiętam czasy van gaala, nie zawsze wygrywali ale jak się oglądało mecz na camp nou to zazwyczaj wiedziałeś co zobaczysz, atakowanie, piękne akcje, zawsze były gorsze momenty ale nigdy nie trafiały tak długo i takiego dziadostwa u siebie jak gramy też nie pamiętam

0 strzałów celnych na mecz, przecież to tragedia

konto usunięte

0

@lucca87 Myślę ze to jest pomyłka

1

@lucca87 Naprawdę to jest kurwa nie do wiary. 15 km mniej przebiegli, rozumiem jakby w drużynie była jakość, ale tutaj na każdej pozycji byliśmy gorsi od szkopów, a więc jedyną opcją było wybiegać spotkanie. Niestety ale te primabaleriny się do pchania taczki nie nadają, a będą do chuja jasnego grać pewnie będą jeszcze przez 5 lat...

1

@Janiama
jaka pomyłka, popatrz na końcówkę drugiej połowy, popatrz na 3 bramkę, ile naszych tam stoi około 16 metra i co stoją i się nie ruszą

a jak ktoś ma piłkę i idzie do przodu to nie ma ruchu kolegów i nie ma gdzie podać

i to już widać od lat zero ruchu do piłki, brak chemii pomiędzy obrona a pomocą

Guardiola kiedyś powiedział że on tylko może ustawić zespół do 16 metra, później nic od niego nie zależy, w zespole koemana widac że on tego nie zrobił nie ma gry zespołu do 16 metra, nie ma płynnego wychodzenia z akcją

minął rok a ja nie widzę zmiany na lepsze, ten sam marazm

1

@SonBarcaGoku
nie tyle primadonny ale wszystko tu leży - przygotowanie fizyczne, schematy, przygotowanie taktyczne, my nie tworzymy zespołu, nie ma płynnego przechodzenia do ataku, nie ma dużej ruchliwości , wychodzenia do podania

bez tego akcje buduje sie tak jak my budujemy na przeciwnym biegunie Bayern gdzie jeden podaje do drugiego i już idzie do przodu aby kolega odegrał mu piłka na wolne pole


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?