La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1099 Culés

4

KOEMAN OUT

Jaką piękną robotę robi trener widać po mojej drugiej ukochanej drużynie z Amsterdamu:)

Ajax po LM w tym roku:) oby:)

0

@lucca87 We wczorajszym meczu wychodziło im wszystko , rzadko zdarzają się takie mecze

0

@Arnold1234
nie jest to prawda, oni ogólnie grają dobrą piłkę i przyjemną dla oka a przy tym skuteczną, przecież bramki nie były z przypadku tylko z wypracownych pozycji

nie od parady mają dublet w Holandii z tamtego roku, czy pod skrzydłami Ten Haaga znaleźli się nie tak dawno temu w 1/2 LM czy 1/4 LE (gdzie odpadli przez nieskuteczność w meczu z Romą)

w zespole są wypracowane mechanizmy a sam ten Haag pięknie naprawia błędy jak postawienie na Blinda na LO kosztem Tagalafico aby zabezpieczyć tyły

a ten zespół wyglądałby lepiej jeszcze gdyby mogli grać kontuzjowani Sketelenburg, Kudus, Klassen

ciekawym zawodnikiem może być sprowadzony w to lato Daramy


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?