La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1410 Culés

0

Nadchodząca jesień będzie kluczowa. Pytanie jak PiS ja rozegra. Jeżeli pójdą na ostro z IV fala to nastroje społeczne tak się zradykalizuja, że słowa Brauna to dopiero będzie początek.

0

@barcelonaLM Nie sądze by były jakies agresywne ruchy

1

@Encore W Polsce na tle innych krajów europejskich jest spokojnie, ale już widać, że są grupy które przy odpowiedniej okazji zrobią zadymę

0

@barcelonaLM No ta.Zobaczymy.

2

@barcelonaLM no zrobią zadymę i co z tego wyjdzie? W Polsce każda zadyma kończy się po kilku dniach, bo ktoś próbuje się wylansować i świeci swoim ryjem przed kamerami jak pani Lempart, a reszta ma dość i idzie do domu. Xd

0

@barcelonaLM jeszcze kogoś obchodzi ta Corona? Może na wiosnę był ten temat,ale teraz już nikogo to nie obchodzi. Na jesień też nikogo to już nie będzie obchodzić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?