La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 992 Culés

11

Tymczasem poza Braunem dzieje się również to. Znowu:
"Komisja Finansów Publicznych przegłosowała poprawkę opozycji zwiększającą dochody samorządów w związku z programem Polski Ład. W odpowiedzi posłowie PiS złożyli i przegłosowali wniosek o cofnięcie prac do stanu sprzed jej rozpatrzenia. Opozycja mówi o reasumpcji i kolejnym "witkowaniu" w Sejmie."

4

@barcelonaLM Oni chcą za wszelką cenę żeby jak najmniej władzy zostały w samorządach, zgodnie z reformami które były podjęte przed PiSem. Niestety PiS to partia która wszystkim chce sterować z Nowogrodzkiej i zabiera finansowanie samorządom

0

@Bykunn Nie do końca. Oni chcą władzę i odpowiedzialność zostawić samorządom przy jednoczesnym odebraniu im pieniędzy. Wtedy będą mogli rozdzielać środki centralne swoim i będzie narracja, że tam gdzie rządzi pis jest dobrze i są pieniądze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?