La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

1

Mam nadzieje że Xavi nie przyjdzie w najbliższym czasie jako trener, bez Leo i z taka drużyną jego przygoda mogła by się skończyć tak samo szybko jak Pirlo i Lamparda

6

@Herato może tak, może nie. Nikt z nas nie wie jakim trenerem jest Xavi. A może będzie jak łysy?

1

@Herato Jeżeli będzie lepiej to wyglądało niż za Ronalda nikt nir bŕdzie miał raczej większych pretensji

0

@Herato Pep jakoś pogonil Roniego. Xavi miał by właśnie teraz bardziej komfortowe warunki . Ciężko się pracuje z byłymi kolegami.

0

@tbas nie wiem czy Lapi ma tyle koneksji zeby Xaviemu załatwić 3 LM. On sam by tu nie chciał teraz przychodzic, bo po co? Żeby po 2 miesiacach go wyzywali?

0

@arasz1819 nie wiesz arasz, Obaj wiemy że nic nie wiemy w temacie nowego trenera. Ja nie mogę patrzeć na zespół Ronalda i nieudolnosc taktyczna od początku jego kariery tutaj, a ty jesteś nim zachwycony. Patrząc na skład, tak nikt tu nir ma prawa marzyć o LM w najbliższym czasie, ale mamy prawo chcieć oglądać Barcelone. Mecze z Bilbao, Getafe, BM to jedne z większych badziewi jakie widziałem. Nie wierzę że to się zmieni i dla mnie więcej czasu to zmarnowany czas

0

@tbas zachwycony to słowo na wyrost. W zeszłym sezonie byłem zadowolony z tego w jaką stronę to idzie, bo i po zawodnikach było widać radość z gry. Końcówka sezonu nie zamazała tego. Ten sezon zaczęliśmy bez zawodnika od którego gry byliśmy zależni przez ostatnie 15 lat. Znowu krok w tył. Jeżeli to były największe badziewia to mało widziałeś. Mecze Valverde w większości mimo iż wygrane to można było sobie oczy wydłubać. Mecz z Bayernem bardzo zły, ale to żaden wyznacznik na tym etapie. 4 mecz sezonu. I uwierz mi, ze w tym sezonie przegramy w złym stylu jeszcze sporo razy czy z Koemanem czy bez.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?