- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1743 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
60 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1743 Culés
5
Oho. Widzę, że Korwin zaczął tłumaczyć Brauna za jego słowa. Tylko, że trochę nie pomaga:
https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.onet.pl/kraj/korwin-mikke-broni-brauna-oburzona-dziennikarka-polsatu-konczy-rozmowe/qmxm296.amp
@Barca1992 @tomek8756 @macio_944
4
@Kgorecki2500 Zero zaskoczenia :D
7
@Kgorecki2500 Braun przesadził ale Niedzielski uprawia zwykłą bandyterkę i w państwie prawa czekała by go za to kara. Nie jestem żadnym szurem i nie twierdzę, że wirusa nie ma jeśli zaraz ktoś mi to zarzuci.
2
@Kgorecki2500 jakie tłumaczenie dziecinne xd "Niee, nie dźgnąłem tego pana nożem, po prostu machałem sobie ręką w której akurat miałem nóż i akurat przechodził tędy ten pan"
Dziecinada i żenada, JKM z dnia na dzień coraz niżej upada.
1
@Kgorecki2500 No i za to Korwina zawsze ceniłem właśnie. Mówi to co myśli i się nie pieprzy w tańcu xD
A to, że ludzie mogą nie wytrzymać i dokonać samosądu? Nie w naszym kraju. Nam się nawet na protesty chodzić nie chce.
2
@Kgorecki2500 Jak Korwin kogoś "tłumaczy" to wiedz że coś się dzieje xD
1
@michal26 Cenisz go bo gada bzdury?
Jak o wieku zgody na seks, o której powiedział że jest bez sensu bo dziewczyny różnie dojrzewają i niektóre w wieku 13 lat są już dojrzałe?
Albo robi "na złość" lekarzowi twierdzącemu że fast food jest nie zdrowy objada się śmieciowym jedzeniem? Ten człowiek jest żałosny i nie rozumiem jak można go w ogóle popierać lub cenić.
1
@fcbarcafan19 napisałem już za co go cenie. Ja twierdzę, że jest to człowiek logicznie myślący, jest szalony, taki...wariat. Oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu.
Niezwykle inteligentny (o czym świadczy chociażby mistrzostwo Polski w brydżu, czy też wysoki ranking szachowy), błyskotliwy i odważny. Zawsze da się znaleźć jakąś logikę w tym co mówi.
Większość ludzi w ogóle nie rozumie jego przekazów i to właśnie mi imponuje. Z fastfoodami bekę cisną. Ma ogólnie wywalone w to xD