La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

2

Tusk chce wraz z PiS przegłosować zmianę w Konstytucji, która wymagałaby większości 2/3 do wypowiedzenia traktatu o Unii Europejskiej.
Teraz wystarczy do tego tylko zwykła większośc.

konto usunięte

6

@barcelonaLM I bardzo dobrze. Wyjście z Unii to byłaby dla nas tragedia.

0

@barcelonaLM zerkasz na konwencje ko?

1

@barcelonaLM Z jednej strony to dobrze a z drugiej nie dobrze.

konto usunięte

3

@Kgorecki2500 dokładnie grzebanie w konstytucji z pisem u władzy ryzykowne ;)

1

@barcelonaLM ja proponuje prawo veta wprowadzić. Niech chociaż jeden Polak się nie zgodzi i nie wychodzimy...
Oni nawet nie udają, że mamy demokrację..
@TheNekro94 w normalnych warunkach nie zmieniłoby to praktycznie nic, a pozwoliłoby nam być niezależnym i rozwijać się swoim tempem. Wielkiej Brytanii wyszło na dobre wyjście z UE. No, ale rządzi PiS i zamiast tworzyć coś wielkiego z innymi Państwami to okopujemy się we własnej piaskownicy...

1

@michal26 Oj liberum Veto. Nie za dobrze się to dla Polski skończyło ;)
@Barca1992 Nawet nie chodzi mi o to, ale o sam fakt takiej furtki bezpieczeństwa. Ja jestem za obecnością Polski w Unii, ale kto wie co będzie za 10-15 lat. Może wtedy będzie trzeba z jakiś powodów opuścić tą organizację tylko przypał bo nie tak łatwo mieć 2/3 sejmu za sobą.

0

@michal26 Z drugiej strony przy takim prawie pojedynczego weta, dużo osób by dbało o swój interes niż o dobro ogółu jak to dawniej było.

1

@barcelonaLM To naród powinien sie wypowiedziec czy chcemy byc w UE. Nie banda 350 idiotów w Sejmie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?