La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1504 Culés

konto usunięte

6

Ale to musi być klimat siedzieć sobie gdzieś w Nowej Zelandii na jakichś wzgórzach, czy górach, palic szluga i podziwiać te widoki pięknej natury








https://x.com/PureNewZealand/status/1394506448097484805

2

@DaPidejpi Do tego krata piwka i jak w bajce stan :)

konto usunięte

3

@Lionel_Messi10 dokładnie. Zachwycać się tymi pięknymi widokami natury. Ahh, człowiek się rozmarzył

2

@DaPidejpi Dokładnie, posiedziałby i podziwial takie widoczki kozackie. :))

4

@DaPidejpi Zamiast papieroska to jakiś joincik i żyć nie umierać :D

konto usunięte

2

@Lionel_Messi10 nawet ekranizacja Władca Pierścieni, to wiele scen tam grali. Może nawet większość. Dla mnie USA i Nowa Zelandia to chyba dwa najładniejsze kraje na świecie. USA jednak top1 bo tam jest wszystko. Wielkie metropolie na obu wybrzeżach, wielkie jeziora, stany typowo rolnicze, stany pustynne, jakieś bagna, mokradła, góry, wzgórza, mróz (Alaska), wielkie upały, do tego jeszcze Hawaje, wielkie parki. Można wymieniać i wymieniać. Stany to top. Zycia by zabrakło, żeby wszystko dokładnie zwiedzić w tym kraju

konto usunięte

1

@WisniaKala tez o tym pomyslalem, ale ja nie tykam wiec no, ale fajnie musiałoby być :D

2

@DaPidejpi robimy delegacje La Bamby i jeździmy dookoła świata.

1

@DaPidejpi Dokładnie, dobrze to ująłeś Mordko. :))

konto usunięte

1

@clyde można jak najbardziej. Zwiedziłby sobie taka Nowa Zelandię, USA, Kanadę, pol Europy, za Azja nie przepadam wiec bym ominął. Jeszcze Brazylię i Argentynę szczególnie Patagonie. Kuuuuurła

konto usunięte

2

@Lionel_Messi10 i pozniej zejscie z tej gory po kracie piwa haha

1

@Rust_Cohle hahaha dokładnie, najwyżej kima do rana xDDDD i wtedy schodzenie xDD

2

@Lionel_Messi10 to już bym wolał schodzić pijany niż na kacu Xd

1

@kryhaa hah fakt xD na kacu najgorzej xDD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?