- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1504 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1504 Culés
6
Ale to musi być klimat siedzieć sobie gdzieś w Nowej Zelandii na jakichś wzgórzach, czy górach, palic szluga i podziwiać te widoki pięknej natury
https://x.com/PureNewZealand/status/1394506448097484805
2
@DaPidejpi Do tego krata piwka i jak w bajce stan :)
3
@Lionel_Messi10 dokładnie. Zachwycać się tymi pięknymi widokami natury. Ahh, człowiek się rozmarzył
2
@DaPidejpi Dokładnie, posiedziałby i podziwial takie widoczki kozackie. :))
4
@DaPidejpi Zamiast papieroska to jakiś joincik i żyć nie umierać :D
2
@Lionel_Messi10 nawet ekranizacja Władca Pierścieni, to wiele scen tam grali. Może nawet większość. Dla mnie USA i Nowa Zelandia to chyba dwa najładniejsze kraje na świecie. USA jednak top1 bo tam jest wszystko. Wielkie metropolie na obu wybrzeżach, wielkie jeziora, stany typowo rolnicze, stany pustynne, jakieś bagna, mokradła, góry, wzgórza, mróz (Alaska), wielkie upały, do tego jeszcze Hawaje, wielkie parki. Można wymieniać i wymieniać. Stany to top. Zycia by zabrakło, żeby wszystko dokładnie zwiedzić w tym kraju
1
@WisniaKala tez o tym pomyslalem, ale ja nie tykam wiec no, ale fajnie musiałoby być :D
2
@DaPidejpi robimy delegacje La Bamby i jeździmy dookoła świata.
1
@DaPidejpi Dokładnie, dobrze to ująłeś Mordko. :))
1
@clyde można jak najbardziej. Zwiedziłby sobie taka Nowa Zelandię, USA, Kanadę, pol Europy, za Azja nie przepadam wiec bym ominął. Jeszcze Brazylię i Argentynę szczególnie Patagonie. Kuuuuurła
2
@Lionel_Messi10 i pozniej zejscie z tej gory po kracie piwa haha
1
@Rust_Cohle hahaha dokładnie, najwyżej kima do rana xDDDD i wtedy schodzenie xDD
2
@Lionel_Messi10 to już bym wolał schodzić pijany niż na kacu Xd
1
@kryhaa hah fakt xD na kacu najgorzej xDD