La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 507 Culés

0

Gdybyście mieli do wyboru:
1. Przegrać w finale o złoto
2. Wygrać brąz w meczu o 3 miejsce

Jaki byłby wasz wybór? Przegrana w finale boli ale jest srebro, wygrana w meczu o brąz cieszy bo jednak jest medal. Z psychologicznego punktu widzenia, co łatwiej przeżyć? Przegrana w półfinale ale wygrana w meczu o brąz czy wygrany półfinał ale porażka w finale? :)

konto usunięte

2

@chudinhomc to pierwsze.
O ile dalbym z siebie 100% i nic nie moglbym sobie zarzucić

konto usunięte

0

@chudinhomc najgorze to miec 4 miejsce.

konto usunięte

1

@chudinhomc Co to za pytanie w ogóle. Oczywiście że lepiej przegrać w finale o złoto.

0

@chudinhomc a co to za różnica? Przecież oba miejsce są przegraane

0

@chudinhomc Final

konto usunięte

0

@JordiElNino Nikt nie pamięta drużyn z trzecich i czwartych miejsc. Każdy za to pamięta Francuzów z 2006, Holendrów z 2010, Argentyńczyków z 2014 itd. Porażka w półfinale boli najbardziej i powie Ci to każdy sportowiec. Mecz o brąz nie ma dla nich wielkiego znaczenia. Fajnie byłoby ten medal mieć, ale mało kto chce już wtedy występować.

Występ w finale to występ w finale. Jak przegrasz to będzie bolało, ale koniec końców jesteś w tej ostatniej fazie turnieju.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?