La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

0

Ale Polska po raz kolejny ustawiła turniej pod Siebie.
W 2014 roku wyru***** Brazylie kiedy zmienili im halę mimo że według regulaminu powinni zostać w Katowicach a przenieśli ich do innego miasta. Tak by Brazylia cały turniej rozegrała w Katowicach.
Kolejna sprawa Euro już rozgrywali mecz ćwierćfinałowy 24 h później (Słoweńcy). Skoro obie drużyny grają o tej samej godzinie to powinni mecz ćwierćfinałowy rozgrywać w ten sam dzień.
I na sam koniec. Po wszystkich meczach Play off zawsze były 2-3 dni przerwy. A tutaj najważniejsze mecze turnieju czyli półfinał i finał. A tutaj dzień po dniu. I jakoś dziwnie się składa że Polska gra wcześniej żeby mieć więcej czasu na regenerację. Drugi półfinał skończy się około 22.30-23.00. Obowiazki pomeczowe to w pokoju hotelowym jest się o 1 w nocy. I jak tu się zregenerowac. Szkoda fajny turniej ale nie wszyscy są równo traktowani.

0

@Criss18Barca jeśli mówisz że to jest euro ustawione to poczytaj sobie trochę co kilka lat temu zrobili włosi.....

0

@Criss18Barca Siatkówka pod tym kątem jest mega irytująca. Kombinowanie, ustawianie, brak jasnych zasad.
Ostatnio było EURO w kobiecej siatkówce i tam jeden z gospodarzy - Bułgaria - WYBRAŁ (tak wybrał) sobie Polskę do swojej grupy. Mogli wybrać jedną drużynę spośród kilku i akurat wzięli Polki. Przecież to jest jakiś kabaret.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?