La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 826 Culés

konto usunięte

1

Niektórzy tutaj, aby uzasadnić zmianę trenera tutaj podają przykład Bayernu i zmiany trenera z Kovaca na Flicka. Jednak to jest kompletnie inna sytuacja. Kovac przede wszystkim miał kosę z piłkarzami (Müller), przerosło go wyzwanie jakim jest trenowanie Bayernu, a dodatkowo nie potrafił wykorzystać potencjału kadry (Lewy przy niektórych bramkach musiał sam sobie asystować, bo nikt mu nie podał), bo ją miał znakomitą. Flick potrafił to zrobić. Znowu zrobił z Müllera jednego z lepszych pomocników świata, z Gnabry'ego i Goretzki zrobił kozaków, zmienił pozycję Kimmicha i w jego miejsce przenióśł Pavarda który świetnie spisywał się w sezonie 19/20. A o Daviesie już nie będę wspominać. A w Barcelonie my nie mamy takiego potencjału. Kto będzie postrachem? Demir? Fati po rocznej kontuzji? Coutinho po tym jak nie grał pół roku? My nie mamy drużyny. Jednak na koniec dodam jedną rzecz. Absolutnie nie popieram pracy Koemana bo moim zdaniem zawiódł oczekiwania. Po prostu ten argument na zwolnienie Ronalda nie ma sensu.

1

@MesQueUnClub96 Pominąłeś to że ww Coutinho to jeden z tych których w Monachium tak średnio udało się odbudować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?