- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 951 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 951 Culés
0
Roni pokazuje ile bramek może strzelić jeszcze Lewy. W tym momencie ma 81 bramek straty do Gerda Mullera. Jeżeli zostanie w Bayernie to za trzy lata ten wynik pobije.
5
@Janiama spokojnie - Lewy jest rownie wielkim profesjonalista co Cr. 3 sezony wiecej w Bundeslidze i bedzie najwieksza legenda tej ligi wymazujac wszystkie rekordy Mullera z kart.
2
@Janiama "Roni"to jest zarezerwowane dla takiego jednego magika z Brazylii
0
@kulek22 A to przepraszam :)
1
@Janiama tak jakoś mi to przeszkadza jak sie tak nazywa Ronaldo
ale luz no ofence
0
@mekston No jest ale trzy lata to jednak w takim wieku już wróżeni jak to bedzie wyglądało.
0
@Gall nie do końca - Lewego omijały ciężkie kontuzje, jest mega profesjonalny, Bayern w lidze hegemonii nie straci.
Wielcy pokazują że można być parę lat starszym i ładować sporo bramek. Ronaldo jest pewnym wyznacznikiem, a Lewy profesjonalizmem nie ustępuje.
Jeśli zostanie w Bayernie i nikt mu nie połamie nóg to spokojnie jest to do zrobienia.
To jest dalekie od wróżenia z fusów, a pewnej oceny sytuacji, danego gracza, tego w jakim jest klubie itp.
0
@mekston Ronaldo jest wyjątkiem tak samo Ibra powoływanie się na wyjątki nigdy nie jest dobrym pomysłem, tak samo jak powoływanie się na brak urazów z wiekiem będzie z tym coraz gorzej.
No dla mnie wróżenie bo od 33 letniego zawodnika gdzie większość puka do emerytury ty chcesz trzech sezonów na wysokim poziomie.
0
@Gall nie do końca, Quagliarella też pokazywał, że w późnym wieku można strzelać. To nie są wyjątki, a to, że wiek gry się wydłuża - i to nie tylko w piłce nożnej, ale i innych dyscyplinach. Medycyna poszła do przodu, dieta Lewego wiemy jaka jest - a to też ma ogromne znaczenie
Jednak historia urazów ma znaczenie i tutaj Lewy wygląda bardzo dobrze - a to ma znaczenie.
Poza tym Lewy swój top cały czas gra - jego top to nie był jak miał 25, 26 lat ale teraz - co też jest nietypowe.
Jest zwyczajnie wiele argumentów za - mamy też informacje o teście wieku biologicznego.
Dlatego nie jest to wróżenie z fusów, a wiele elementów które wskazują, że spokojnie Lewy może to zrobić.
0
@mekston Ale to są wyjątki to że dodasz Quagliarelle a potem Aduriza i może nawet tuzin innych nie zmieni faktu że to wyjątki na tle reszty piłkarzy.
Dodając do tego co napisałem o kontuzjach to sport jeden wjazd jaki zaliczył Fati albo niedoleczenie kontuzji na finał i po zabawie.
No tak to że w tym wieku się rozwija i gra na wysokim poziomie to rzeczywiście nietypowe
Dla mnie mimo iż są do tego przesłanki to wciąż wróżenie bo one nie dają gwarancji że coś się stanie.
0
@Gall kontuzja zawsze moze sie zdarzyc ale chodzi o to ze medycyna i kwestie zywienia, profesjonalnego treningu poszly do przodu wiec z tego punktu widzenia Lewy zwyczajnie ma czas takiej gry.
To nie sa wyjatki - tylko jest to zjawisko coraz czestsze. Mowimy tez o pilkarzu bardzo regularnym - ktory teraz jest na top ale od 10 lat trzyma pewien poziom.
Dlatego tez baza porownawcza to wlasnie tacy pilkarze i tutaj mamy wlasnie Ronaldo, Ibre - teraz Lewy. Lewy jest w gronie wybitnych - wiec trzeba benchmarkowac do innych wybitnych.
15-20 lat temu to w wieku 32 lat pilkarz byl blizej emerytury i takie twierdzenia byly nie do pomyslenia a teraz nawet Ty mowisz “wrozenie z fusow” czyli moze byc a moze nie. Ja wskazuje argumenty dlaczego jednak bardziej realne niz nie. teraz Lewy 33 i jest top. Messi mimo 34 dalej wymiata. Ronaldo juz mowilem. Ibra.
Poza tym to nie tylko pilka nozna - zobacz tenis i big3 gra tak dlugo jak przez poprzednie 50 lat nie grali inni top tenisisci. W snookerze tez top gracze wydluzaja kariery. W innych dyscyplinach to samo
Dlatego to nie jest wrozenie z fusow a zjawisko ze wiek sportowca w ramach ktorego moze rywalizowac na dobrym poziomie sie wydluza.
Dlatego Lewy spokojnie moze to zrobic zostajac w Bayernie i rzecz jasna nie lapiac zadnej ciezkiej kontuzji. (Ale to przy kazdym nigdy nie mozna nic napisac bo i nastepnego dnia mozna zginac)
0
@Gall aha no i to ze nie ma gwarancji czegos to nie wrozenie z fusow - wszystko co sie dzieje w przyszlosci to zawsze cos niepewnego ale nie znaczy ze to wrozenie z fusow.