La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 948 Culés

konto usunięte

38

Ogólnie zabawna sytuacja. Ludzie zamiast w merytoryczny sposób odnieść się do chamskiego zachowania Messiego w stosunku do trenera wklejają inne chamskie zachowanie Ronaldo z przeszłości xD Czego to ma niby dowieść? Że obaj są rozkapryszonymi gwiazdami? Czy jak Lenglet skosi kogoś na czerwo to wrzucacie filmik Pepe żeby chłopa wybielić? Pewnie zawsze znajdzie się ktoś równie kiepski. To że Ronaldo taki jest wiadomo nie od dzisiaj. Ale teraz ludzie w końcu przejrzą na oczy widząc prawdziwe oblicze Messiego. Ci co nie noszą różowych okularów wiedzą, że jest tak nie od dzisiaj. Mathieu mówił o tym, że Messi wyskoczył z pyskiem do Lucho, gdy ten nie zauważył faulu na nim podczas treningu. Potem Setien mówił, że podczas tłumaczenia czegoś w szatni zawodnikom Messi wybuchł chamskim śmiechem, więc mu powiedział, że jak mu się coś nie podoba to może wyjść. Potem doszło nie chodzenie na treningi podczas ważnego kontraktu. Teraz nie podanie ręki Pochettino. Tego jest za dużo. W bajeczkę o skromnym chłopczyku wierzą już tylko fanboye. Messi się zmienił i to mocno. Widząc takie rzeczy człowiek jeszcze bardziej zaczyna tęsknić za takimi ludźmi z klasą jak Iniesta. Wzór pod każdym względem. Ronaldo cham, bo nie podał ręki. Messi pewnie nie zauważył trenera... patrząc się mu prosto w oczy nie zauważył go... jeden gość wklejał tu nawet dzisiaj screena fejkowo sugerującego, że jednak podał rękę. To już jest 4 gęstość. Messi daje ciała, a ludzie nie wierzą nawet własnym oczom. Jaka to już musi być skala problemu jak ktoś stara się zaprzeczyć temu co stało się parę godzin temu...

13

@masq A ty jak typowy hejter, czekasz na chociażby najmniejszy moment, w którym Messi robi coś nieodpowiedniego i uderzasz w niego, bo nie przedłużył kontraktu, ponieważ Laporta nie zrobił wszystkiego w swojej mocy. Może pora się uspokoić i zrozumieć, że nie ma Messiego i nie ma sensu szukać ataków w jego stronę co chwilę?

konto usunięte

4

@masq Messi swoją miną i reakcja odwalił lipę. Ja to wstawiałem bardziej dla śmiechu, bo przecież na każdego znajda się haki. Na mnie, na ciebie, na @Encore, a co dopiero na gwiazdy rozpoznawalne na całym świecie. Jedyna akcja w której Messi odwalił lipę, a go broniłem i bronie za te akcje to sytuacja z Bilbao gdzie przylutował gościowi i dostał czerwona kartkę. Za to akurat go bronie.

6

@masq No nie podał ręki ale nie robilbym z tego jakieś wielkiej afery

1

@DaPidejpi Na Brejta nie ma haków

konto usunięte

0

@Encore No on jest akurat nieskazitelny

konto usunięte

7

@Rewolucja123 hejtuję Messiego "bo nie przedłużył kontraktu"? największa bzdura jaką mogłeś napisać. Odpal sobie moje wrześniowe komentarze z przed roku wtedy gdy Messi nie chodził na treningi. Uwgaa pofatygowałem się komentarz z 1 września:

"W tym momencie gorszym od odejścia Messiego może być chyba tylko jego pozostanie. To już poszło za daleko moim zdaniem. "

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8935264#comment-8935264

Przecież ja byłem chłopie za tym, że powinni go puścić. Kompromitujesz się teraz. Ja chciałem po tym całym zachowaniu z niechodzeniem na treningi żeby już rok temu odszedł.

Następne:

"Jeśli chcesz skłócić dwóch pracowników daj jednemu 10 groszy podwyżki za nic" [moja szefowa]. Oczywiście to tylko metafora odnośnie równego traktowania, ale jakże prawdziwa. Świetne morale muszą być w zespole jak zawodnicy płacili paręset euro za 10 minut spóźnienia na trening, a nasz 'nadzawodnik' sobie nie przychodzi w ogóle i nawet nie zamierzają mu kary naliczać żeby go przypadkiem nie urazić. Błagam niech ten cyrk już się skończy i idzie do tego City, bo ciężko się na to patrzy. "


3

@masq czemu mnie nie dziwi, ze taki komentarz padł akurat od Ciebie xd

10

@masq ogolnie zabawna sytuacja - to ze niektorzy uzytkownicy potrzebuja otworzyc 2 osobne watki o tym jak Messi nie podał reki przy zejsciu.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 jak już podałem twarde dowody, że się mylisz to wypadałoby z Twojej strony chociaż przeprosić. Tak postępuje kulturalny człowiek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?