La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 912 Culés

0

Będzie Lockdown dla zaszczepionych? Czy jeśli tak to będzie oznaczać, że na nic to wszystko co do tej pory zostało zrobione?

2

@bartekvisca Lockdowan ma być wyłącznie dla niezaszczepionych? Zaszczepieni również roznoszą chorobę.

3

@bartekvisca Jeżeli będzie to znaczy, że zrobili w balona 19 milionów ludzi

konto usunięte

2

@barcelonaLM moim zdaniem już dawno zrobili, bo po 2 dawkach mieli wrócić do normalności;)

1

@Barca1992 To też, dopóki sondaże dają jakieś poparcie dla pandemii to rządy będą ją ciągnąć.

0

@bartekvisca lockdawn jest po to aby zmniejszyć ludzi w szpitalach jest połowa zaszczepionych druga nie.Ludzi zaszczepionych w Polsce w szpitalach jest mniej. Także w znacznie mniejszym stopniu zarażają niż zaszczepieni.Wirus jest bardziej zaraźliwy, gdyby nie było szczepienia, połowy problem byłby znacznie większy.Z tego co mówi niedzielski mają być lockdawny regionalne.Zobaczymy jak to będzie.

0

@barcelonaLM nie, bo już wiadomo że osoba szczepiona, jeśli nie jest starsza czy nie ma chorób wspóistniejący to szpital jej nie grozi.Obecnie w 2 województwach najmniej zaszczepionych rodzi się problem z covidem z kolejną falą.Już wiadomo że warto było się szczepić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?