- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1225 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1225 Culés
1
Ja tam się z Koemanem o tyle zgadzam, że do tiki taki to my ludzi obecnie nie mamy. Nie mamy dobrych dryblerów, nie mamy zawodników posyłających przeszywające piłki, nie mamy snajperów, nie mamy ludzi do poszerzania gry. Zobaczymy co będzie dalej. Z Bayernem posiadaniem piłki nie graliśmy, no bo nie. Z Granadą musieliśmy, bo strzelili nam gola w pierwszych minutach i zamurowali. Zobaczymy kolejne mecze i to czy Holender wyciągnął wnioski i będziemy grali bardziej bezpośredni futbol. Ze "stylu Barcy" obecnie w Barcy została jedynie forma, oczekiwanie, które odnoszę wrażenie, że osłabia drużynę, niż ją wzmacnia, bo to treść jest od formy ważniejsza.
0
@CZaras tiki taka już dawno umarła a czym my mówimy. Futbol się rozwija i aktualnie nie ma miejsca na ten styl w piłce na najwyszym poziomie
0
@CZaras nie mamy ludzi od taki taki? Busqets, coutinho, pedri puiq? Szybki depay i dembele? My nie mamy przedewszystkim trenera od sezonu 2015
0
@Dani13 No okej, Busquets rzeczywiście w zeszłym sezonie posyłał niezłe piłki, ale dobrze grał głównie w znienawidzonym tu systemie na 3 obrońców. Pedri jak jest bardzo utalentowanym młodzieńcem to piłek przeszywających nie gra prawie wcale, a ktoś taki jest kluczowy dla gry opartej o posiadanie piłki. Coutinho jest obecnie jednym z największych niewypałów transferów w historii. Puig z kolei to wieczny talent, który zyskał ograniczone zaufanie tylko jednego trenera (ograniczone, bo przecież w LM Setien na niego nie stawiał), do tego moim zdaniem najsłabszego z ostatnich trzech. Dembele głównie kontuzjowany w ostatnich latach. No i okej, jest Depay. Po pierwszych meczach można zakładać, że on się by całkiem nadal do gry opartej na posiadanie piłki. Jedna osoba to, jednak nieco mało.