- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 758 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 758 Culés
3
Do przeciwników Xaviego, a kiedy będzie dobry moment dla Xaviego? ;) bo Barcelona obecnie siedzi na mieliźnie i grzebie w mule, gorzej już być nie może, jak by nie wypadł będzie lepiej niż jest teraz, a on przynajmniej nie będzie chrzanił że jego piłkarze się nie nadają, w Katarze lepił z tego co miał i jakoś zaskoczyło, a to jak wygląda to w Europie wie bo tam grał.
7
@Transu96 To lepiej po meczach z Realem i Atleti bo będa go zwalniac zaraz
9
@Transu96 Wtedy gdy klub będzie zdrowszy finansowo i sportowo, by "zrobić dobry grunt pod interesy" czego Xavi będzie bardzo potrzebować. Trzeba jak najlepiej przygotować ten grunt by jak najbardziej zminimalizować potencjalne fiasko. Presja będzie ogromna.
6
@Transu96 Może taki jak nie będzie aż tylu zawodników w kadrze z którymi kopał piłe.
2
@Gall o właśnie
0
@macio_944 zawód trenera to nieustanna presja, ale prawda jest taka że żaden inny trener nie dostanie takiego kredytu zaufania od zarządu i kibiców jak Xavi
1
@Gall a ilu ich jest ?
0
@Gall aż tylu? Czyli ilu? Bo ja widzę 4, 5 jeśli liczyć Roberto, który wtedy się wgl nie liczył xD
0
@Kinginiesta Marc Pique Alba Busi Roberto.
Edit @Transu96 Dla porównania Pep miał takich dwóch i bliżej im do relacji Xavi Roberto niż tej Xavi Pique Busquets. Choć to i tak nie bardzo bo SR debiutował w 2009 roku więc z Xavim spędził dużo więcej czasu niż Pep z Xavim i Puyolem.
1
@Gall no to 1 więcej z czego Roberto wtedy się nie liczył
0
@Gall nie bo Ter stegena to nawet nie licz jakie niby ma sprawiać problemy praca z Niemcem :) w ogóle nie uważam że praca z kolegami to wielki problem
0
@Transu96 Ale to co innego jak masz lidera(pep) i młodych Xaviego i Puyola a co innego jak Xavi kopał gałę z Pique i Busquetsem prawie dekadę.
Xavi z Busim i Pique odpowiednio 314 i312 spotkań ponad 21.000 minut, z Albą 108.
Pep z Puyolem 33 2000minut z Xavim 31 ale tylko 1.125 minut
0
@Gall ok ale w czym widzisz problem ze grali razem ? Myślisz że będzie ich na siłę wystawiał nawet jak nie będą formie? No raczej Xavi to nie tego typu człowiek
0
@Transu96 Xavi z Roberto -25 spotkań i 700 minut czyli dość podobnie jak Pep-Xavi a podnoszono to jako problem że będzie prowadził zawodników z którymi grał.
0
@Kinginiesta Widzę bo to rodzi problemy natury szef-podwładny gdyby nie było z tym problemów w piłce to nikt by o nich nie pisał a pisze się zawsze gdy taka sytuacja występuje i pisano o tym przy Guardioli i Lucho a chodziło o wyjątkowych profesjonalistów skromnych i oddanych klubowi zawodników odpowiednio Puyol i Xavi oraz wymieniona dwójka i Iniesta.
A jak możesz sprawdzić wyżej nie ma co porównywać czasu spędzonego z byłymi trenerami do tego co pograł z obecnymi weteranami Xavi, o ile jeszcze z Busquetsem czy SR można by się nie przejmować to już z Pique i albą mogą być problemy.
To nie jest zdrowa sytuacja ani dla Xaviego ani dla zawodników z którymi grał.