La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1544 Culés

konto usunięte

2

@MesQueUnClub_87
no i dlatego zwykły 13 ma 2,5h+ a nie jak inni +1,5h

większa bateria %
iPhone 13 mini +9%
iPhone 13 +15%
iPhone 13 Pro +11%
iPhone 13 Pro Max +18,5%

0

@Ghotti Wchodzisz w nowego iPhona?

konto usunięte

0

@IronSanHybrid a nie wiem jeśli już to na wiosne poczekam aż spadnie na te 3600 chociaż ~~ nigdy nie miałem to pomyśle ;) pewnie wziąłbym 12 pro np, ale te różnice w baterii są duże jednak. Chyba że ktoś zrobi jak apple coś sensownego w max 6,1 cala. Wkurza mnie mój 6,5 calowy cegłowofon.

0

@Ghotti Mam Galaxy S21, 6,2 cala i jest akurat do jednej ręki. Polecam.

konto usunięte

0

@FC1899Barca wlasnie sie bawilem ostatnio s21 bo jest niby te 0,3 cala mniejszy od mojego a jakos lepiej leży w ręku może dlatego że jest niby mniejszy tylko o 0,3 cala ale za to krótszy o 1cm a iphone jeszcze o te 0,5cm mniejszy

1

@Ghotti Dla mnie idealny rozmiarowo jest mój S10e, bo ma ekran 5,8". Jedynie ta bateria czasem nie jest wystarczająca.. I teraz po 3 latach chcąc powoli zmienić może tel jestem załamany, że wszystko co jest to od 6,1" w górę :-( Niby nie dużo, ale jednak wolałbym powyżej 6,0" nie wychodzić eh..

konto usunięte

0

@Fenelon masz tylko asusa 5,8 nic więcej nie ma.

0

@Ghotti @Fenelon Jest jeszcze ten Pixel 5, BARDZO dobry telefon, ale swoje kosztuje niestety. Cena Iphonowa :P za 2 dni nowe Apple wchodzą do sklepów zobaczymy jak to wpłynie na ceny modeli 12

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 zaraz pixel 6 ktory ma kosztowac tyle co 13 pro xD pogrzało z tymi cenami google Ci powiem bo podzespoły poza aparatem ma jak chińczyk za 1500.,

0

@Ghotti No ceny mają szalone, bo bebechy nie są flagowe, ale tam największą robotę robi 4080mh baterii w połączeniu z czystym Androidem bez żadnych nakładek pożerających prąd, których nie da się odinstalować jak np. w Samsungach i znakomity aparat, do tego wodoodporność, indukcyjne ładowanie, aluminiowa obudowa i 3 letnia aktualizacja, ale wolałbym dołożyć do Apple.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 nadal dla mnie cena z kosmosu za coś co ma chinskie bebechy z telefonu za 1500 pln ~~

0

@Ghotti Nie no, nie twierdzę, że te plusy, które wymieniłem są warte ponad 3k, ale tak tylko wymieniam to co mi się w nim podoba. Wszystko to ma też Iphone, który w dodatku podzespoły ma z najwyższej półki, nie licząc odświeżania 60HZ, ale mi to akurat nie przeszkadza.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 dokładnie. No i w PL jakbys chcial kupic to pixel stoi 3800 ~~ pozostaje sciagać z amazon.de przy jakiejs promo za 2500 ~~ imo nadal z 500-800 za dużo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?