La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 854 Culés

24

Carlo Ancelotti przed meczem z Mallorcą na temat Camavingi:
''Eduardo ma wszystko, by grać w Realu Madryt. Jest bardzo młody i w tym momencie nie ma na nim presji. Pokazuje całą swoją jakość. To bardzo radosny chłopak w szatni, rozmawia z kolegami, próbuje szybko się nauczyć hiszpańskiego. Wszystko jest dobrze. To świeżość wynikająca z młodości. Porozmawiałem z nim o tym. W większości meczów grał jako pivot, ale to prawda, że ma jakość w ataku, bo jest bardzo szybki z piłką. To kompletny środkowy pomocnik. Moim zdaniem może pokrywać wszystkie pozycje w środku pola. Wnosi jakość nowoczesnego pomocnika. Jest nowoczesny, bo ma jakość i mocne warunki fizyczne. To kompletny środkowy pomocnik. Nie jest specjalistą od jednej pozycji, może grać w wielu miejscach. Jest bardzo młody i posiadanie go wiele znaczy, bo mamy środek pola z doświadczeniem, jakością i młodością. Na tej pozycji z nim jesteśmy kompletni.''

Koeman po remisie z Granada:
''Popatrzcie na listę powołanych. Co ja mam zrobić z tym zespołem? ''
Moja podpowiedź dla Holendra:
Właśnie to co Carlo robi z Camavingią. Zbudować zawodnika przed meczem w trakcie meczu i po meczu. To dobitnie pokazuje jakim trenerem jest Koeman..

27

@AmigoBlancos
a on nawet nie to że ich nie buduje, on takimi wypowiedziami ich dyskredytuje i mentalnie niszczy

wg mnie nie ma dla niego miejsca w tym klubie

2

@AmigoBlancos od grillowego nie można za wiele wymagać. :p

2

@AmigoBlancos Tylko tyle i aż tyle...
Niestety Koemana to chyba przerasta :(

2

@AmigoBlancos no jest fatalnym trenerem, każdy to wie.

6

@AmigoBlancos przecież Kuman to nawet obok Carletto nie stał

3

@AmigoBlancos czytałem te wypowiedzi z konferencji fajnie też się wypowiedział na temat Asensio, że ten jest zły. Ma być zły, że nie gra. Problemem byłoby gdyby zawodnik nie grał i był szczęśliwy. Tak się powinien wypowiadać trener. Koeman by powiedział, no słaby jest to nie gra, a Mariano to debil, bo nie gra i jeszcze z tego się cieszy.

konto usunięte

1

@Cvzx
Zgadza się. Do tej pory nie znalazłem zdjęcia na którym staliby obok siebie.
W tym roku ma niepowtarzalną okazję stanąć obok/przy Carlo, ale biorąc pod uwagę datę EL Classico, są spore szanse na to, że nie dotrwa jako trener do 24.10. Miejmy nadzieję.

1

@Ksavix
Ja mimo wszystko mam nadzieję, że dotrwa do El Clasico xD

konto usunięte

2

@AmigoBlancos
Takich rzeczy nie życzy się nawet największemu wrogowi :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?